zkusebni

První prohlídky - do několika dnů

Udržujeme dlouhodobé kontakty se zájemci poptávajícími bydlení. Chodíme s nimi na prohlídky, pravidelně aktualizujeme jejich požadavky. Nabídneme jim Váš byt hned!
 

CHIRŠ má nejkratší dobou prodeje

Připravíme Váš byt tak, aby zájemce zaujal na první pohled. Čím víc se kupci bude byt líbit, tím lepší nabídku učiní a rychleji se rozhodne
 

Maximální informovanost o postupu prodeje

V Klientské zóně on-line sledujete veškerou činnost svého poradce a zpětnou vazbu od zájemců. A to kdykoliv a odkudkoliv
 

Nejširší reklama Vaší nemovitosti

Investujeme ne do reklamy firmy, ale do reklamy nemovitosti naších klientů. Především v blízkém okolí. V záplavě nabídek je více vidět nabídky našich klientů.
 

Zastupujeme zájmy prodávajícího

Prodej nejvýhodnější nabídce. Využíváme nejmodernější postupy a  při každé příležitosti prosazujeme zájmy prodávajícího
 

Právní a finanční jistota

Maximální průhlednost transakce a odškodnění každého z účastníků při případném porušení podmínek protistranou
 

Záruka spokojenosti

Odměnu dostaneme, až přijdou peníze na Váš účet a budete s naší prací spokojeni. Proto se hodně snažíme
 

Nabídněte svou nemovitost

Obratem se s Vámi spojíme a vše zařídíme s maximální péčí

Vyberte si realitního poradce

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu

 

 

 

 

Historie

Obchodní značka „CHIRŠ“ (HIRSH) má dlouhou historii. Principy práce společností pod obchodní značkou „CHIRŠ“ se zakládají na teorii byznysu, vyvinuté Chiršem Ickovičem.

Chirš přijel do Izraele ve věku devatenácti let po druhé světové válce jako uprchlík. Brzy udělal první kroky v podnikání a otevřel obchod s masem. K úspěchu ho přivedly dvě zásady, které důsledně dodržoval: „Etika“ a „Kvalitní služby“.

V polovině 60. let se Chirš Ickovič stal největším výrobcem masných výrobků v Izraeli a měl reputaci inovátora. Stovky podnikatelů v něm viděly vzor hodný napodobení.

V 70. letech se Chirš Ickovič zaměřil na trh s nemovitostmi, kde uplatnil know-how získané během předchozího podnikání.

Přítomnost

V současném západním světě - v USA, Kanadě a západní Evropě - 96% kupujících a prodávajících nemovitosti využívá služby odborníků v oblasti prodeje nemovitostí.

Prodej a koupě bytů a domů jsou velice závažnou problematikou, a proto se majitelé nemovitostí rozhodují svěřit je do rukou profesionálů.

Společnost HIRSH INTERNATIONAL přináší moderní přístup zprostředkovatelů v oblasti nemovitostí do zemí střední a východní Evropy, jako jsou Česká republika, Rumunsko, Ukrajina, Maďarsko, Rusko atd. V roce 2004 byla otevřena první pobočka v Praze.

Rozvoj společnosti

HIRSH International Inc. působí v zemích Střední a Východní Evropy od roku 2003. První pobočka CHIRŠ v České republice byla otevřena v Praze začátkem roku 2004.

Tato pobočka byla řízena přímo společností a byla „pilotním projektem“, v průběhu kterého se adaptovaly metody práce a vzdělávání na české podnikatelské a právní prostředí.

Každá pobočka CHIRŠ je nezávislou firmou, která hospodaří a je vedená samostatně. Více o franchisingu CHIRŠ

Nároky kladené na franchisanty a realitní poradci

Přísné dodržování profesního Etického kodexu a také dodržování jediného standardu služeb je nutným kritériem pro zapojení se do sítě „CHIRŠ realitní kanceláře“. CHIRŠ si své spolupracovníky vybírá, protože podnikatelská a profesní reputace každého z nich má vliv na úspěšnou činnost celé sítě.

Vzdělávání franchisantů a realitních poradců je nepřetržitý proces a zahrnuje studium marketingu, vyjednávání, předprodejní přípravy nemovitostí. Administrativní a právní vzdělávání řešíme ve spolupráci s ARK ČR.

Pokročilé semináře pomáhají udržovat krok s rychle se měnícími podmínkami na trhu i zkušeným podnikatelům. Více o franchisingu CHIRŠ

Systém práce

Při své práci realitní poradce společnosti CHIRŠ vychází především z pochopení problémů, které stojí před jejich klienty. Úspěch ve sféře nemovitostí se dosahuje především díky vysoké úrovni služeb a přísnému dodržování pravidel profesní etiky.

Úzká specializace na lokalitu, používání efektivních marketingových nástrojů, detailně propracovaný systém prodeje rezidenčních nemovitostí, využití moderních technologii – to vše řadí CHIRŠ mezi nejúspěšnější realitní kanceláře na českém trhu.

Uzavírání společných obchodů a výměna zkušeností uvnitř sítě CHIRŠ jsou naší největší konkurenční výhodou. Více o franchisingu CHIRŠ

 

Potřebujete poradit? Nevíte na koho se obrátit? Napište nám, obratem Vás budeme kontaktovat

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

{{localRequestOffer}} (z celkových {{totalRequest}}) naších klientů hledají nemovitosti v nastavěné na mapě lokalitě.
Zadejte parametry Vašeho bytu či domu a okamžitě zjistěte, kolík naších klientů by o něj mělo zájem.

Najít kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Denně přidáváme do nabídky nové nemovitosti. Buďte první, kdo se o nich dozví.
Odpovídající Vaším požadavkům zašleme Vám na email.

Zadat požadavky