Zpět na přehled poradců

Ing. Chlupáčová Kateřina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR
(28)
Zpět na přehled poradců

Ing. Chlupáčová Kateřina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

Když jsem v roce 2007 začala pro CHIRŠ pracovat, byla jsem realitním oborem zcela nepolíbena. Do kanceláře jsem jezdila s dvouletým synem na kočárku, s obavami, že to nezvládnu a touhou zvládnout to.

Za tu dobu jsem nasbírala mnoho zkušenosti, a to nejen díky úspěšně prodaným nemovitostem, ale i neúspěchům, které se mi nevyhnuly. Byla krizová období, kdy jsem toho všeho chtěla nechat, kdy se nedařilo... Nenechala, zvládla jsem to, v CHIRŠ RK pracuji do teď a jsem za to ráda a hrdá.  

Dnes si dokážu poradit i s těmi nejzákeřnějšími případy; s prodejem problémových nemovitostí - exekuce, věcná břemena, zástavní práva, problematická spoluvlastnictví nebo jinými složitými zápisy v Katastru.

Vím, že prodej bytu či rodinného domu bývá často citlivou životní událostí. Snažím se proto vždy vžít do Vaší situace. Pomáhám svým klientům najít shodu při složitých osobních vztazích. Spolupracuji s majiteli, kteří jsou citově zatížení na svou nemovitost i s těmi, pro které jsou důležitá pouze fakta a výsledky. Zastupuji klienty, žijící trvale mimo Českou republiku i mimo Evropu.

Koupě nemovitosti jsou emoce, emoce a zase emoce na straně kupujícího. A to i u velmi neemotivního člověka. Jsem profesionál a umím tyto emoce číst, rozklíčovat a nadále s nimi pracovat ve prospěch oboustranně výhodného obchodu.

Ráda Vám pomohu při prodeji domu, bytu, pozemku, chaty nebo komerčního objektu. Se svými klienty spolupracuji na základě velmi těsného partnerského, obchodního a především lidského vztahu. Zavolejte mi!

 

Pobočka
Realitní kancelář Stodůlky NB

Adresa
OC Galerie Butovice, Radlická 520/117, 158 00, Praha 5

Kontaktujte mě
chlupacova@chirs.cz
+420 732 347 045
Sledujte mě na FB

Poslat dotaz

Recenze od našich klientů (28)

Celkové hodnocení (4.9)
Znalost místního prostředí (4.9)
Odbornost (5)
Vstřícnost (4.9)
Vyjednávací schopnosti (4.9)
Přidat novou recenzi

Recenze

JUDr. Ing. Šašek Vojtěch 30.01.2019
Dobrý den paní inženýrko, jste prostě skvělá, velmi si vážím Vaší spolupráce a neobyčejného profesionálního přístupu. Dnes jsem přiznání na náš nový dům podal. S úctou, VS (Koupě nemovitosti)
Eva Plšková 20.10.2018
Vážená paní inženýrko, dovolte mi Vám touto cestou za moji osobu poděkovat za vysoce profesionální přístup, za průběžné předávání odborných znalostí týkajících se prodeje předmětné nemovitosti, za ochotu při poskytování informací a za lidský přístup. Veškerá komunikace s Vámi byla pro mne vždy příjemnou záležitostí. Realitní kancelář Chirš je pro mne spojena s Vaší osobou, a proto s radostí a s čistým svědomím budu RK Chirš kdykoli dále doporučovat.
Veronika Stranz-Nikitina 15.08.2018
Chtěla bych poděkovat za vstřícnost, ochotu, profesionální, ale zároveň lidský přístup.(nabídka nemovitosti k pronájmu)
Sylva Klimošová 21.06.2018
S ing. Chlupáčovou jsme spolupracovali opakovaně a rádi se na ni znovu obrátíme. Oceňujeme velmi profesionální přístup, rozsáhlé znalosti problematiky obchodu s nemovitostmi a související legislativou, nadstandardní péči i o zdánlivě podružné detaily všech souvisejícich jednání, vstřicnost a komunikativnost.(Nabídka nemovitosti na prodej)
MUDr. Petr Kohlík 24.05.2018
Přístup předprodejních informací ohledně přípravy nemovitosti byl dokonalý včetně kontaktu na vyklízecí službu. Celý přístup byl zcela profesionální a prodejní cena byla vyšší, než jsme očekávali. Paní Ing. Chlupáčová nás celým prodejem provedla lehce, bez problémů a stresů. Byla ochotna se nám věnovat i mimo svoji pracovní dobu. Ještě jednou Vám a celé Vaší realitní kanceláři, zvláště pak paní Ing. Kateřině Chupáčové, děkujeme za profesionální a lidský přístup. Mnoho úspěchů, MUDr. Kohlík, MUDr. Kohlíková
{{review.name}} {{review.timeCreated}}
{{review.comment}}
{{reviewsButtonText}} Přidat novou recenzi

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme

Velmi si vážíme si Vašeho názoru na naši práci. Vaše hodnocení pomůžete správně zvolit realitního poradce dalším klientům.

Napište prosím Vaši recenzi
Vyplňte prosím Vaše jméno
Vyplňte prosím Váš telefon
Vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu
Znalost místního prostředí
Odbornost
Vstřícnost
Vyjednávací schopnosti
Vyplňte prosím hodnocení
Odeslat

Mé nabídky

Prodej bytu 2+kk, DV, 45m2, ul. Zvoncovitá 1967/15, Praha 5 - Stodůlky

Zvoncovitá 1696, Praha

Den otevřených dveří: 30.4.2019

NOVINKA

{{record.name}}

{{record.address}}

Den otevřených dveří: {{record.openday}}

{{record.price}} REZERVOVÁNO NOVINKA

{{offerButtonText}}


Hledáte bydlení?

Napište mi o svých požadavcích
Odpovídající nabídky nových nemovitostí Vám zašleme na email přednostně.

Poslat požadavky

Mé poptávky

{{requestButtonText}}


Prodáváte?

Nabídněte svoji nemovitost mým poptávajícím

Poslat nabídku

Mnou zrealizované případy za poslední období

z toho činily:
Prodeje: 80% Pronájmy: 20%

Další objekty byly prodané již před delší dobou.

Zajímá Vás, za kolik by se mohla prodat Vaše nemovitost?

Popište mi Váš byt či dům. Obratem Vám dám vědět, kolik našich klientů by o něj mělo zájem a za jakou cenu by jej koupili.

Poslat zpravu

Zde napište Vaši zprávu pro mě


Vložte prosím Váš dotaz


Vložte prosím jméno


Vložte prosím e-mailovou adresu


Vložte prosím Váš telefon

Dotaz byl odeslán