Pravidelné informace ze světa nemovitostí Stačí zanechat e-mail a nic důležitého vám neuteče.
Přihlášením k odběru novínek nám udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Jak najít byt k pronájmu nebo koupi?

Jak najít byt k pronájmu nebo koupi?

Zdroj obrázku: freepik.com

První, co většina z kupujících udělá, je, že zadá na internet do vyhledávače něco ve smyslu “byty ke koupi praha”. Výsledků vám sice vyjede několik set tisíc, ale vyznat se v nich je trochu umění.

Brzy zjistíte, že tudy cesta nevede, jestli nechcete hledání bytu věnovat několik týdnů nebo měsíců svého života.

 

Základem je vědět co hledáte

Než se vůbec pustíte do hledání, ujasněte si, co vlastně chcete. V tuto chvíli je každý detail zásadní. I to, zda a jak velké máte děti, zda si je chcete pořídit nebo kolik vám je let.

To totiž bude ve velké míře ovlivňovat, jakou lokalitu zvolíte. Ideální je vzít papír a tužku, sednout si a sepsat si vše, co by měl váš nový byt splňovat jako například:

  • zda hledáte byt na prodej nebo na pronájem
  • kde by měl být
  • jak velký
  • jak dispozičně řešený
  • najdete ve vybrané lokalitě školu nebo školku pro děti
  • jak rychle se dostanete do práce atd.

 

Tip: Podívejte se, jaké nemovitosti máme aktuálně v nabídce.

Jakmile budete vědět, co vlastně od nového bydlení chcete, máte velký kus práce s hledáním za sebou. Teď je čas začít přemýšlet, kde hledat byty k pronájmu nebo koupi.

Většina lidí se nejprve podívá na velké realitní servery, kde se sdružují nabídky od jednotlivců, developerů a realitních kanceláří.

Vyhledávat můžete i na webových stránkách jednotlivých realitek. To se hodí ve chvíli, kdy máte na některou z nich doporučení nebo jste si ji našli podle recenzí.

A jestli si chcete opravdu maximálně usnadnit práci, prostě si zadejte poptávku bytu.

 

Poptávka bytu vám ušetří spoustu času a nervů

Na našem webu najdete formulář, ve kterém vyplníte své požadavky na nové bydlení a odešlete ho.

Na základě tohoto několikaminutového úkonu vám budou do mailu automaticky chodit nabídky splňující vaše představy.

Dostanete jako první informace o nemovitostech, které by vás mohly zajímat, ještě před tím, než je zveřejníme na  ostatních realitních serverech.

Jako první si tak budete moci domluvit prohlídku nebo se objednat na prohlídkový den.

Stačí jen pravidelně kontrolovat mailovou schránku a v případě potřeby rychle reagovat.

 

Tip: Vytvořte si vlastní poptávku a buďte první.

 

Ještě přesně nevíte co hledáte a potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se vám budeme věnovat.Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.Datum zveřejnění: 14.04.2024