Kariéra v CHIRS.cz

Zná to mnoho z Vás, přijdete ráno do práce a ptáte se sami sebe: "Co tady dělám? Promarním svůj život v práci, která mě nebaví a nesplňuje moje požadavky. Šéf mě štve, mám nízké příjmy a nemám čas ani na chvilku s rodinou."

Změňte To! Život je příliš krátký. Buďte pánem svého času a příjmů.

 

PŘIJĎTE PRACOVAT K NÁM!

 

Práce realitního poradce je životním stylem umožňujícím individuální plánování pracovních aktivit a jejich výsledků. Je tedy na každém poradci, jak dokáže využít svůj potenciál k vlastnímu prospěchu a díky výsledkům pracovního nasazeni si plnit své osobní sny. Samozřejmě Váš úspěch bude závislý na Vaší pracovitosti. Pokud budete sedět v kanceláři u kávy a čekat až přijde klient sám, vysoký úspěch Vás nečeká. Pokud, ale budete klienty aktivně vyhledávat – budete úspěšný.

Práce realitního poradce je životním stylem, který v našem týmu umožňuje osobní rozvoj například doktorce přírodních věd, architektce, inženýrovi a magistře, stejně úspěšní jsou však v našem týmu i osobnosti se středoškolským vzděláním. Poskytli jsme jim zázemí a možnost získat veškeré kompetence potřebné pro úspěch ve světě realit.

Získejte potěšení z výsledků Vaši práce i ve formě spokojených klientů, kterým pomůžete najít jejich šťastný domov.

Vy, kteří máte chuť, potřebu a odvahu změnit svůj život od základů, máte možnost se zapojit do našeho týmu, ten Vám pomůže změnit Váš životní styl.

Uvažujete-li o získání nové profese, o samostatném řízení vlastního času, jste připravení věnovat se vybudování nové kariéry - obraťte se osobně na jednu z poboček CHIRŠ ve Vaší lokalitě pro podrobnější informace, nebo se rovnou přihlaste na kurzy realitních poradců.

Nejbližší termíny školení pro Realitní poradce.

 

  Staňte se i Vy našimi kolegy!   Zapojte se do našeho týmu!

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

{{localRequestOffer}} (z celkových {{totalRequest}}) naších klientů hledají nemovitosti v nastavěné na mapě lokalitě.
Zadejte parametry Vašeho bytu či domu a okamžitě zjistěte, kolík naších klientů by o něj mělo zájem.

Najít kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Denně přidáváme do nabídky nové nemovitosti. Buďte první, kdo se o nich dozví.
Odpovídající Vaším požadavkům zašleme Vám na email.

Zadat požadavky