Nabídka práce v oblasti nemovitostí v RK CHIRŠ

Už jste někdy přemýšleli o práci v realitách?

Dělat něco smysluplného, pomáhat lidem vyřešit jejich bytovou situaci. Prodej, pronájem nebo výměna bytu není pouhou obchodní záležitosti. Každá rodina potřebuje svůj domov.

Přijďte se poradit jak se stát profesionálem v oblasti nemovitostí. Zapojte se do našeho týmu, CHIRŠ je tou příležitostí pro Vaši životní změnu. 

Práce realitního poradce je životním stylem, který v našem týmu spojuje například doktorku přírodních věd, architektku, inženýrky a magistry. Stejně úspěšní a spokojeni jsou však u nás i osobnosti se středoškolským vzděláním. Všem jsme poskytli zázemí, podporu a možnost získat nové znalosti potřebné pro úspěch ve světě realit.

Získejte i Vy potěšení z Vaší nové práce!

Práce realitního poradce také umožňuje individuální plánování pracovních aktivit a jejich výsledků, mít život ve vlastních rukou. Je tedy na každém poradci, kolik hodin denně bude pracovat, s jakými klienty pracovat a kolik si vydělávat. U nás dokážete naplno využít svůj osobní potenciál a plnit si své sny.

Přečtěte si více o práci realitního agenta

Získejte novou profesi, vybudujte svou novou kariéru!

Přijďte na úvodní školení během kterého se seznámíte se základy práce realitního poradce. Úvodní školení se neplatí a je bez závazků. Termín školení je 11.12.2022 (neděle) od 10-17 hodin. Školení probíhá v pobočce CHIRŠ, ul. Radlická 117, Praha 5, Galerie Butovice, 1. patro.

Obraťte se na jednu z poboček CHIRŠ ve Vaší lokalitě pro podrobnější informace, nebo nám napište přes kontaktní formulář níže.Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce