Nabídka práce v oblasti nemovitostí v RK CHIRŠ

Už jste někdy přemýšleli o práci v realitách?

Mít život ve vlastních rukou. Dělat něco smysluplného, pomáhat lidem vyřešit jejich bytovou situaci. Prodej, pronájem nebo výměna bytu není pouhou obchodní záležitostí. Každá rodina potřebuje svůj domov.

Přijďte se poradit jak se stát profesionálem v oblasti nemovitostí.

Preferujeme, aby se k nám přidali kolegové bez předchozí praxe v realitách. Máme totiž vlastní vize a do detailů propracovaný systém práce, odlišný od postupů většiny místních realitek. A také hodně stojíme o zkušenosti, které s sebou přinášejí nový kolegové z jiných oborů.

Podmínkou však je dobrá znalost Prahy 5 a 6 a chuť se učit novým věcem. Nebude to jednoduché, určitě to ale stojí za to!

Získejte i Vy potěšení z Vaší nové práce!

Pracujte blízko domova, v lokalitě, kterou máte rádi. Profese realitního poradce také umožňuje přizpůsobit pracovní povinnosti domácím aktivitám, dosáhnout rovnováhy pracovního a rodinného života. Je na každém poradci, kolik hodin denně bude pracovat, s jakými klienty a kolik si vydělá.

Práce v realitách je životním stylem, který v našem týmu spojuje například doktorku přírodních věd, architektku, doktora práv, inženýrky a magistry. Stejně úspěšní a spokojeni jsou však u nás i osobnosti se středoškolským vzděláním. Všem jsme poskytli nové znalosti, zázemí rodinné firmy a maximální podporu potřebnou pro úspěch ve světě realit.

Přečtěte si více o práci realitního agenta

Získejte novou profesi, vybudujte svou novou kariéru!

CHIRŠ je tou příležitostí pro Vaši životní změnu. Pomáháme každému kolegovi naplno využít svůj osobní potenciál, dosáhnout dobrých stabilních výsledků, stát se uznávaným realitním profesionálem, získat respekt klientů.

Přijďte na úvodní školení, během kterého se seznámíte se základy práce realitního poradce. Pomůže vám to pochopit zda-li je to práce pro vás, bude-li vás bavit a jaké jsou perspektivy pro vás. Seznámíte se taky s našimi kolegy a nahlédnete do zákulisí realitní kanceláře. 

Úvodní školení se neplatí a je bez závazků, přihlášení je však nutné. 

Školení probíhá v pobočce CHIRŠ v Galerii Butovice (1. patro).

Obraťte se na jednu z poboček CHIRŠ ve Vaší lokalitě pro podrobnější informace, nebo nám napište přes kontaktní formulář níže.Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce