Podrobný odhad ceny Vaši nemovitosti

Po vyplnění formuláře Vám obratem vypracujeme přesnější profesionální odhad prodejní ceny Vašeho bytu. Tato služba je zcela ZDARMA.

Pro orientační odhad ceny Vašeho bytu můžete využít naši online kalkulačku pro výpočet ceny bytu.

Záměr je povinný údaj

Typ nemovitosti je povinný údaj

Telefon je povinný údaj

Musíte zadat platný e-mail.

E-mailová doména neexistuje, pro výpočet zadejte platný e-mail.


Bohužel bez souhlasu se zpracováním Vám nemůžeme poskytovat tyto služby.

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Musíte potvrdit, že nejste robot.

{{dataResult}}

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vám zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu informace o tom, jaké podklady případně budeme potřebovat, abychom co nejlépe odhadli cenu a profesionálně Vám poradili. Náš realitní poradce Vás bude obratem kontaktovat.

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.