Zobrazit mapu
Skrýt mapu
Klikněte na mapu a jejím posunutím
upřesněte lokalitu, o kterou máte zájem
Nakreslíte přímo do mapy oblast,
ve které hledáte nemovitost

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu – kalkulačka průměrné ceny bytu v Praze

Pro orientační stanovení tržní ceny bytu za metr čtvereční použijte kalkulačku níže. Pro podrobný odhad ceny nemovitosti využijte formulář.

Typ budovy je povinný údaj

Dispozice je povinný údaj

Plocha je povinný údaj

Pro výpočet musíte zadat platný e-mail.

E-mailová doména neexistuje, pro výpočet zadejte platný e-mail.

Bez souhlasu není možné cenu vypočítat.

Minimální cena:
{{result.result.min && paramForm.$valid && param.agree ? result.result.min : "- Kč"}}
Průměrná cena:
{{result.result.avg && paramForm.$valid && param.agree ? result.result.avg : "- Kč"}}
Maximální cena:
{{result.result.max && paramForm.$valid && param.agree ? result.result.max : "- Kč"}}

Momentálně v nabídce CHIRŠ nemáme dostatek podobných bytů ve Vašem okolí pro relevantní výpočet ceny Vašeho bytu
Údaje o všech uskutečněných obchodech v této lokalitě, které odebíráme z Katastru nemovitostí, Vám zašleme na uvedený email.

Sledujeme ceny reálně uskutečněných obchodů v této lokalitě přímo z Katastru nemovitostí. Pro vypracování přesnější tržní ceny Vašeho bytu potřebujeme více času.V případě zájmu o přesnější výpočet, který je ZDARMA, nás přímo kontaktujte a nebo použijte forumlář

Chci přesnější výpočet ceny Chci vypracovat plán prodeje
Jak rychle prodat byt Jak výhodně prodat byt Jak prodat byt bez starostí

Podobné nabídky

{{result.name}}

{{result.address}}

Den otevřených dveří: {{result.openday}}

{{result.price}} NOVINKA REZERVOVÁNO PRODÁNO
{{showNextOffer ? "Zobrazit další" : "Více už toho není"}} Nabídněte svou nemovitost

Poptávky na Váš byt

{{result.name}} {{result.address}} {{result.price}} NOVINKA
{{showNextRequest ? "Zobrazit další" : "Více už toho není"}} Nabídněte svou nemovitost
Za tyto ceny se obvykle prodávají byty ve špatném technickém stavu, s právními vadami (například exekuce apod.) a také v případě rychlého odkoupení.
Průměrná doba prodeje 1 - 2 týdny.
Cena odpovídá bytům v dobrém (udržovaném) technickém stavu, bez právních vad (například exekuce apod.).
Průměrná doba prodeje 3 - 4 týdny.
Maximální úrovni cen odpovídají byty v perfektním technickém stavu, po kompletní rekonstrukci, bez právních vad (například exekuce apod.).
Průměrná doba prodeje 1,5 – 3 měsíce.

Smluvní podmínky

Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit. Žádné Vaše údaje neposkytneme třetím stranám. Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky, včetně následného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnost CHIRŠ realitní kanceláře, s.r.o., IČ: 24833321 a pro ni pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o vysvětlení, blokování, opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, s.r.o., IČ: 24833321.

Průměrná cena za metr čtvereční Vám nestačí a potřebujete přesný výpočet tržní ceny. Připravíme Vám ho na základě podrobnějších informací o Vaší nemovitosti. Tento podrobný výpočet tržní ceny nemovitosti je ZDARMA. Ceny bytů porovnáváme i s cenami prodaných bytů z Katastru nemovitostí a potřebujeme víc času. Vyplňte prosím formulář a obratem se Vám ozveme.

Výpočty cen bytů vychází z naší nabídky již prodaných bytů a to za několik posledních měsíců. Tyto ceny jsou určovány dle průměrné tržní ceny za m2 v porovnání s cenami za metr čtvereční podobných bytů v daném okolí.

V CHIRŠ realitní kanceláře také pravidelně sledujeme cenovou mapu bytů v Praze a okolí. Sledujeme ceny reálně prodaných bytů a to napřímo dle cen z Katastru nemovitostí.