Zobrazit mapu
Skrýt mapu
Klikněte na mapu a jejím posunutím
upřesněte lokalitu, o kterou máte zájem
Nakreslíte přímo do mapy oblast,
ve které hledáte nemovitost

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu – kalkulačka průměrné ceny bytu v Praze

Je kalkulačka pro výpočet tržní ceny bytu ZDARMA?
Ano, za tuto službu nic neplatíte.

Co získám použitím cenové kalkulačky?
Získáte tržní cenu bytu a to jak její minimální, průměrnou tak maximální cenu.

Jak se určuje cena bytu?
Výsledné ceny bytů jsou vypočítány dle speciálních algoritmů, které čerpají data z již skutečně prodaných bytů, tím je cena co nejreálnější. Data jsou neustále aktualizována a sledována i dle cen z Katastru nemovitostí.

1. KROK: Vyberte si účel pro, který potřebujete vypočítat cenu bytu v Praze

Chci prodat byt Chci koupit byt Pro dědědické řízení Ostatní
2. KROK: Vyplňte údaje o nemovitosti

Jak přesný je odhad ceny bytu?
Kalkulačka slouží pro orientační stanovení tržní ceny bytu za metr čtvereční a má informativní charakter.

Můžu získat i podrobnější výpočet?
Ano. Pokud máte zájem o podrobný odhad ceny bytu, který zohledňuje individuální parametry Vašeho bytu, nebo potřebujete odhad domu či jiné nemovitosti využijte tento formulář. Tento odhad je pro Vás také ZDARMA, ale pro jeho přípravu potřebujeme více informací, aby byl co nejpřesnější.

Typ budovy je povinný údaj

Dispozice je povinný údaj

Plocha je povinný údaj3. KROK: Vyplňte e-mail a potvrďte zpracování

Proč musím zadat e-mailovou adresu?
E-mailová adresa slouží k ověření, že nejste robot. Zároveň Vám na tento e-mail zašleme výpočet, abyste ho měli po ruce.

Pro výpočet musíte zadat platný e-mail.

E-mailová doména neexistuje, pro výpočet zadejte platný e-mail.

Bohužel bez souhlasu se zpracováním Vám nemůžeme poskytovat tyto služby.

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

4. KROK: Stiskněte tlačítko vypočítat
Minimální cena:
{{result.result.min && paramForm.$valid && param.agree ? result.result.min : "- Kč"}}
Průměrná cena:
{{result.result.avg && paramForm.$valid && param.agree ? result.result.avg : "- Kč"}}
Maximální cena:
{{result.result.max && paramForm.$valid && param.agree ? result.result.max : "- Kč"}}

Momentálně v nabídce CHIRŠ nemáme dostatek podobných bytů ve Vašem okolí pro relevantní výpočet ceny Vašeho bytu
Údaje o všech uskutečněných obchodech v této lokalitě, které odebíráme z Katastru nemovitostí, Vám zašleme na uvedený email.

Sledujeme ceny reálně uskutečněných obchodů v této lokalitě přímo z Katastru nemovitostí. Pro vypracování přesnější tržní ceny Vašeho bytu potřebujeme více času.V případě zájmu o přesnější výpočet, který je ZDARMA, nás přímo kontaktujte a nebo použijte formulář

Chci přesnější výpočet ceny Chci prodat byt
Jak rychle prodat byt Jak výhodně prodat byt Jak prodat byt bez starostí

Podobné nabídky

{{result.name}}

{{result.address}}

Den otevřených dveří: {{result.openday}}

{{result.price}} NOVINKA REZERVOVÁNO PRODÁNO

Poptávky na Váš byt

{{result.name}} {{result.address}} {{result.price}} NOVINKA
Za tyto ceny se obvykle prodávají byty ve špatném technickém stavu, s právními vadami (například exekuce apod.) a také v případě rychlého odkoupení.
Průměrná doba prodeje 1 - 2 týdny.
Cena odpovídá bytům v dobrém (udržovaném) technickém stavu, bez právních vad (například exekuce apod.).
Průměrná doba prodeje 3 - 4 týdny.
Maximální úrovni cen odpovídají byty v perfektním technickém stavu, po kompletní rekonstrukci, bez právních vad (například exekuce apod.).
Průměrná doba prodeje 1,5 – 3 měsíce.

Smluvní podmínky

Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit. Žádné Vaše údaje neposkytneme třetím stranám. Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky, včetně následného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnost CHIRŠ realitní kanceláře, s.r.o., IČ: 24833321 a pro ni pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o vysvětlení, blokování, opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, s.r.o., IČ: 24833321.

Průměrná cena za metr čtvereční Vám nestačí a potřebujete přesný výpočet tržní ceny. Připravíme Vám ho na základě podrobnějších informací o Vaší nemovitosti. Tento podrobný výpočet tržní ceny nemovitosti je ZDARMA. Ceny bytů porovnáváme i s cenami prodaných bytů z Katastru nemovitostí a potřebujeme víc času. Vyplňte prosím formulář a obratem se Vám ozveme.

Výpočty cen bytů vychází z naší nabídky již prodaných bytů a to za několik posledních měsíců. Tyto ceny jsou určovány dle průměrné tržní ceny za m2 v porovnání s cenami za metr čtvereční podobných bytů v daném okolí.

V CHIRŠ realitní kanceláře také pravidelně sledujeme cenovou mapu bytů v Praze a okolí. Sledujeme ceny reálně prodaných bytů a to napřímo dle cen z Katastru nemovitostí.

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře s.r.o. se sídlem Praha 9 - Vysočany, Poděbradská 777/9c, PSČ: 190 00, IČO: 248 33 321, (dále jen „CHIRŠ realitní kanceláře“) jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.