Pravidelné informace ze světa nemovitostí Stačí zanechat e-mail a nic důležitého vám neuteče.
Přihlášením k odběru novínek nám udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Recenze realitních makléřů a důvody proč je číst

Recenze realitních makléřů a důvody proč je číst

Zdroj: freepik.com

Zpětná vazba na realitní kanceláře totiž dobře napoví, jak bude nejspíš spolupráce probíhat, a tak byste se po ní měli pídit. Dobré je podívat se na weby realitních kanceláří, ty profesionální zveřejňují i hodnocení realitních makléřů od ostatních klientů.

Proč je dobré hledat recenze

Nemovitost prodáváme většinou jednou za život, mít po boku spolehlivého parťáka, je proto naprostou nezbytností. Recenze, tedy osobní zkušenost ostatních klientů, může být velmi dobrým vodítkem, s kým máte čest a často jsou i jedním z důležitých faktorů, na základě kterých se lidé rozhodují, zda služby konkrétní realitní kanceláře využijí.

Proto nás vždy zajímá, co na naše služby říkají klienti realitních makléřů z naší kanceláře CHIRŠ a žádáme je, aby se o svou zkušenost podělili.

Tip: Přečtěte si, co o nás říkají klienti CHIRŠ.

Kde najít pravdivé recenze

Sledovat spokojenost zákazníků je dnes pro většinu firem naprostou samozřejmostí. Bez zpětné vazby se jen těžko mohou posouvat dál, pracovat na nedostatcích a posilovat to, co funguje.

I když  v realitní kanceláři CHIRŠ máme leta zkušeností,  máme velmi podrobně popsaný systém toho, jak mají realitní makléři pracovat a na jaké úrovni musí naše služby být, vždy jsme rádi, když víme, jak to probíhá v praxi.

Hodnocení realitních makléřů proto zveřejňujeme na našem webu, v profilu každého z makléřů najdete všechna udělená hodnocení a komentáře jeho klientů.

Tip: Vyberte si svého agenta CHIRŠ. 

Až budete chtít prodat nebo pronajmout svůj byt, recenze realitních makléřů na internetu rozhodně nepodceňte a porovnávejte. Realitky i realitní agenty. Zaměřte se na hodnocení profesionality, komunikace, rychlosti, zkušeností… Čím víc informací budete mít k dispozici, tím vyšší bude šance, že zvolíte správně.

Nevěříte? Otestujte si realitního makléře

Hledáte-li dobrého kuchaře, ochutnejte jeho jídla. Potřebujete dobrého makléře, podívejte se, jak dělá prohlídky nemovitosti.

Pokud se chystáte na prodej svého bytu a hledáte kvalitního realitního makléře, neváhejte navštívit realitní poradce na nezávazné prohlídce vybraných nemovitostí. Zažijte na vlastní kůži, jak pracujeme a jak vám můžeme pomoci.

Budete mít možnost osobně se seznámit s nejlepšími agenty a zeptat se jich na vše, co vás zajímá - od možností získání hypotéky až po aktuální ceny a očekávaný vývoj trhu a hlavně - „ochutnat“ jejich schopnost dobře prodat váš byt.

Podívat se na práci našich agentů na vlastní oči je nejlepší způsob jak si vybrat „svého“ realitního poradce.

Tip: Zaregistrujte se a nezávazně navštivte jakoukoliv z naplánovaných prohlídek. 

Přemýšlíte o prodeji své nemovitosti a váháte, komu svěřit svou důvěru? Dejte nám vědět. Brzy se s vámi spojíme a domluvíme se na nezávazné schůzce, abyste mohli své rozhodnutí udělat s jistotou.Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.


Kategorie: Realitní trh

Datum zveřejnění: 09.04.2024