Nabídněte svou nemovitost

Denně se na nás klienti obracejí se zájmem o koupi nového bydlení. Proto máme neustále velký zájem o nové nabídky nemovitostí.
Řekněte nám podrobněji o Vaší nemovitosti. Obratem se s Vámi spojíme a poradíme Vám nejvhodnější postup prodeje ve Vaší situaci.

Poradenství je pro Vás nezávazné a je zdarma. Případně nás kontaktujte.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu podrobné informace, o tom jaké podklady k nabízené nemovitosti budeme potřebovat, abychom co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradili.
Také Vám zavolá náš realitní poradce, domluví se s Vámi na osobní schůzce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.