Co je CHIRŠ?

Historie

Obchodní značka „CHIRŠ“ (HIRSH) má dlouhou historii. Principy práce společností pod obchodní značkou „CHIRŠ“ se zakládají na teorii byznysu, vyvinuté Chiršem Ickovičem.

Chirš přijel do Izraele ve věku devatenácti let po druhé světové válce jako uprchlík. Brzy udělal první kroky v podnikání a otevřel obchod s masem. K úspěchu ho přivedly dvě zásady, které důsledně dodržoval: „Etika“ a „Kvalitní služby“.

V polovině 60. let se Chirš Ickovič stal největším výrobcem masných výrobků v Izraeli a měl reputaci inovátora. Stovky podnikatelů v něm viděly vzor hodný napodobení.

V 70. letech se Chirš Ickovič zaměřil na trh s nemovitostmi, kde uplatnil know-how získané během předchozího podnikání.

Přítomnost

V současném západním světě - v USA, Kanadě a západní Evropě - 96% kupujících a prodávajících nemovitosti využívá služby odborníků v oblasti prodeje nemovitostí.

Prodej a koupě bytů a domů jsou velice závažnou problematikou, a proto se majitelé nemovitostí rozhodují svěřit je do rukou profesionálů.

Společnost HIRSH INTERNATIONAL přináší moderní přístup zprostředkovatelů v oblasti nemovitostí do zemí střední a východní Evropy, jako jsou Česká republika, Rumunsko, Ukrajina, Maďarsko, Rusko atd. V roce 2004 byla otevřena první pobočka v Praze.

Rozvoj společnosti

HIRSH International Inc. působí v zemích Střední a Východní Evropy od roku 2003. První pobočka CHIRŠ v České republice byla otevřena v Praze začátkem roku 2004.

Tato pobočka byla řízena přímo společností a byla „pilotním projektem“, v průběhu kterého se adaptovaly metody práce a vzdělávání na české podnikatelské a právní prostředí.

Každá pobočka CHIRŠ je nezávislou firmou, která hospodaří a je vedená samostatně. Více o franchisingu CHIRŠ

Nároky kladené na franchisanty a realitní poradci

Přísné dodržování profesního Etického kodexu a také dodržování jediného standardu služeb je nutným kritériem pro zapojení se do sítě „CHIRŠ realitní kanceláře“. CHIRŠ si své spolupracovníky vybírá, protože podnikatelská a profesní reputace každého z nich má vliv na úspěšnou činnost celé sítě.

Vzdělávání franchisantů a realitních poradců je nepřetržitý proces a zahrnuje studium marketingu, vyjednávání, předprodejní přípravy nemovitostí. Administrativní a právní vzdělávání řešíme ve spolupráci s ARK ČR.

Pokročilé semináře pomáhají udržovat krok s rychle se měnícími podmínkami na trhu i zkušeným podnikatelům. Více o franchisingu CHIRŠ  Etický kodex CHIRŠ RK

Systém práce

Při své práci realitní poradce společnosti CHIRŠ vychází především z pochopení problémů, které stojí před jejich klienty. Úspěch ve sféře nemovitostí se dosahuje především díky vysoké úrovni služeb a přísnému dodržování pravidel profesní etiky.

Úzká specializace na lokalitu, používání efektivních marketingových nástrojů, detailně propracovaný systém prodeje rezidenčních nemovitostí, využití moderních technologii – to vše řadí CHIRŠ mezi nejúspěšnější realitní kanceláře na českém trhu.

Uzavírání společných obchodů a výměna zkušeností uvnitř sítě CHIRŠ jsou naší největší konkurenční výhodou. Více o franchisingu CHIRŠ

 

Potřebujete poradit? Nevíte na koho se obrátit? Napište nám, obratem Vás budeme kontaktovat

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce