Co je CHIRŠ? Historie, přítomnost a rozvoj CHIRŠ

Historie

Obchodní značka „CHIRŠ“ (HIRSH) má dlouhou historii. Principy práce společností pod obchodní značkou „CHIRŠ“ se zakládají na teorii byznysu, vyvinuté Chiršem Ickovičem.

Chirš přijel do Izraele ve věku devatenácti let po druhé světové válce jako uprchlík. Brzy udělal první kroky v podnikání a otevřel obchod s masem. K úspěchu ho přivedly dvě zásady, které důsledně dodržoval: „Etika“ a „Kvalitní služby“.

V polovině 60. let se Chirš Ickovič stal největším výrobcem masných výrobků v Izraeli a měl reputaci inovátora. Stovky podnikatelů v něm viděli vzor hodný napodobení.

V 70. letech se Chirš Ickovič zaměřil na trh s nemovitostmi, kde uplatnil know-how získané během předchozího podnikání.

 

Přítomnost

V současném západním světě - v USA, Kanadě a západní Evropě - 96% kupujících a prodávajících nemovitosti využívá služby odborníků v oblasti prodeje nemovitostí.

Prodej a koupě bytů a domů jsou velice závažnou problematikou, a proto se majitelé nemovitostí rozhodují svěřit je do rukou profesionálů.

Společnost HIRSH INTERNATIONAL přináší moderní přístup zprostředkovatelů v oblasti nemovitostí do zemí střední a východní Evropy, jako jsou Česká republika, Rumunsko, Ukrajina, Maďarsko, Rusko atd. V roce 2004 byla otevřena první pobočka v Praze.

 

Rozvoj společnosti

HIRSH International Inc. působí v zemích Střední a Východní Evropy od roku 2003. První pobočka CHIRŠ v České republice byla otevřena v Praze začátkem roku 2004.

Tato pobočka byla řízena přímo společností a byla „pilotním projektem“, v průběhu kterého se adaptovaly metody práce a vzdělávání na české podnikatelské a právní prostředí.

Každá pobočka CHIRŠ je nezávislou firmou, která hospodaří a je vedená samostatně. Více o franchisingu CHIRŠ

 

Nároky kladené na franchisanty a realitní poradci

Přísné dodržování profesního Etického kodexu a také dodržování jediného standardu služeb je nutným kritériem pro zapojení se do sítě „CHIRŠ realitní kanceláře“. CHIRŠ si své spolupracovníky vybírá, protože podnikatelská a profesní reputace každého z nich má vliv na úspěšnou činnost celé sítě.

Vzdělávání franchisantů a realitních poradců je nepřetržitý proces a zahrnuje studium marketingu, vyjednávání, předprodejní přípravy nemovitostí. Administrativní a právní vzdělávání řešíme ve spolupráci s ARK ČR.

Pokročilé semináře pomáhají udržovat krok s rychle se měnícími podmínkami na trhu i zkušeným podnikatelům. Více o franchisingu CHIRŠ  Etický kodex CHIRŠ RK

 

Systém práce

Při své práci realitní poradce společnosti CHIRŠ vychází především z pochopení problémů, které stojí před jejich klienty. Úspěch ve sféře nemovitostí se dosahuje především díky vysoké úrovni služeb a přísnému dodržování pravidel profesní etiky.

Úzká specializace na lokalitu, používání efektivních marketingových nástrojů, detailně propracovaný systém prodeje rezidenčních nemovitostí, využití moderních technologii – to vše řadí CHIRŠ mezi nejúspěšnější realitní kanceláře na českém trhu.

Uzavírání společných obchodů a výměna zkušeností uvnitř sítě CHIRŠ jsou naší největší konkurenční výhodou. Více o franchisingu CHIRŠ

 

Potřebujete poradit? Napište nám, obratem Vás budeme kontaktovat.Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce