Proč prodávat s CHIRŠ

1. Domlouváme podmínky prodeje

Realitní poradce osobně navštívil Váš byt, připravil odhad prodejní ceny, projednal s Vámi postup prodeje, povinnosti realitní kanceláře a zodpověděl všechny otázky

Výsledek: Dohodli jsme písemně podmínky prodeje (včetně ceny)

 

2. Připravujeme nemovitost

„První dojem prodává“ – zájemci mohou několik měsíců hledat pro svou rodinu byt, který se jim bude líbit. Půjčili jste nám klíče a my jsme zajistili Homestaging (design zaměřený na potřeby kupujících) a také úklid a drobné úpravy.

Výsledek: Do 48 h perfektně připravený byt k předvedení zájemcům.

   

 

3. Vytváříme propagační materiály

Profesionální fotograf nafotil nejhezčí záběry z nejvýhodnějších úhlů. Poradce připravil věcný a poutavý popis Vašeho bytu, který se postará o výjimečnost v záplavě tisíce jiných nabídek.

Výsledek: Do 48 h hotový kompletní balíček reklamních materiálů.

   

 

4. Publikujeme inzerát na top pozice

Zahájili jsme kvalitní propagaci Vaší nemovitosti na nejpopulárnějších realitních serverech a sociálních sítích a zvýšili jsme (adekvátní) konverze a odezvu.

Výsledek: Do 48 h zveřejněný (publikovaný) inzerát

 

 

5. Organizujeme prohlídky a Den otevřených dveří

Abychom neztráceli čas čekáním na telefonáty z reklamy, poradce aktivně oslovil zájemce o koupi z naší databáze, kterou pravidelně aktualizujeme. Skupinu zájemců dále rozšířil vytvořením aukčních podmínek během Dne otevřených dveří.

Výsledek: Garance prvních prohlídek do 5 dnů.

   

 

6. Vybíráme nejvhodnější nabídky

S každým zájemcem jsme osobně projednali podmínky transakce a financování, prověřili jsme jejich solventnost. Společně s Vámi jsme vybrali pro Vás nejvýhodnější nabídku a podepsali jsme s kupujícím rezervační smlouvu. Rezervační smlouva poskytla maximální jistotu pro obě strany obchodu.

Výsledek: Podepsaná rezervační smlouva a zaplacený rezervační poplatek.

 

 

7. Zajišťujeme finanční a právní jistotu

Zkušený advokát, člen advokátní komory, vypracoval kvalitní kupní smlouvu s přihlédnutím k Vámi stanoveným podmínkám.  Vyřídili jsme pro kupujícího bankovní úvěr. Úschova kupní ceny byla složena na jistotní účet a byla zajištěna maximální finanční jistota.

Výsledek: Podepsaná kvalitní kupní smlouva a zajištěna úschova peněz

 

 

8. Zastupujeme Vás v průběhu transakce

Shromáždili jsme veškeré potřebné doklady, jednali jsme s SVJ a úřady, zajistili jsme odstranění právních vad na KN, vyřídili jsme exekuce a dohlédli jsme na převod vlastnických práv až do zdárného konce.

Výsledek: Do 3 dnů (po převodu vlastnických práv) byla kupní cena vyplacena na účet prodávajícího

 

9. Gratulujeme Vám i kupujícím k úspěšně ukončenému obchodu

Zajistili jsme stěhování a vyklízení, vyplnili jsme protokoly k převodu elektřiny a plynu a odeslali je správcovské firmě. Poradili jsme všem firmu k případné rekonstrukci a zařízení novým nábytkem.

Výsledek: Vítání nového majitele v jeho novém domově

 

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce