Zobrazit mapu
Skrýt mapu

Prodej kancelářských prostor, OV, 237m2 ul. Hostivařská, P-10 Hostivař

Hostivařská, Praha

RK CHIRŠ výhradně nabízí možnost koupě lukrativních obchodních prostor (kanceláří) o celkové ploše 237 m2, z toho 77 m2 v suterénu (1. PP) a 154 m2 v přízemí (1.NP) cihlového domu umístněného v žádané a zelené lokalitě Prahy 10 - Hostivař.

Prostor je rozdělen na dvě nebytové jednotky. 1. NP tvoří dvě nebytové jednotky, které disponují vlastním vchodem ze společné chodby.

Nebytova jednotka 2+kk zaujímá plochu cca 84m2. Druhá jednotka 3+kk zaujímá plochu cca 70m2. Z jednotky 3+kk vede schodiště do suterénní části, která je dispozičně řešena jako 1+1 a zaujímá plochu cca 83m2 včetně schodiště.

Všechny jednotky mají svoje sociální zázemí, kuchyňskou linku a ostatní potřebné zařízení. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, interiérové dveře lakované. Kuchyňské linky se spotřebiči, stropní světla i vybavení koupelen je designové. Prostor je vytápěn centrálním elektrickým kotlem. V suterénu jsou zachovány původní cihelné klenby. Náklady na využívání elektrické energie činí měsíčně 6.000,-Kč. Náklady na vodu 300,-Kč měsíčně.


Díky přímému vstupu z hlavní ulice nabízejí flexibilní využití, možné jednotky využívat pro obchodní prostory , ale zároveň jsou ideální pro sídlo a zázemí společnosti, kancelářské prostory.


Lokalita má výtečnou polohu v rychlém dosahu centra Prahy a zároveň v blízkosti Přírodního parku Hostivař s Hostivařskou přehradou a neporušené přírody. Pár minut chůze je autobusová a tramvajová zastávka, spojení s centrem je možné i vlakem ze zastávky Praha Hostivař. 5 minut jízdy autem je golfový areál Hostivař s devíti jamkovým hřištěm. Veškerá občanská vybavenost v místě - nedaleko nákupní centrum s kinem VIVO Hostivař, mateřská i základní škola v místě.

Energetická třída B.

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit, nezavazují realitní kancelář ani prodávajícího k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter.

Najdete nás od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 na pobočce CHIRŠ Bělohorská 85 na Břevnově.

Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Komerční objekt
Dispozice: Větší než 5+1
Plocha: 237m2
Typ budovy: Cihla
Financování: Hotovost / Hypotéka
Cena: 17 075 000Kč
Cena za m2: 72 046Kč

Duková Jindřiška
Stále se vzdělávám a hledám nové cesty jak kvalitněji pomoci... Více

dukova@chirs.cz
+420 777 055 891

Nabídněte svou nemovitost

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce