Kontakty






Artem Egorov Pozo-Sandoval (CHIRŠ RK), JUDr.
Ředitel s certifikací ARK ČR

Zakladatel a ředitel společnosti CHIRŠ realitní kanceláře od roku 2003.

a.egorov@chirs.cz
+420 604 133 108
Sledujte mě na FB

Artem Egorov Pozo-Sandoval (pob. Butovice), JUDr.
Ředitel kanceláře s certifikací ARK ČR

a.egorov@chirs.cz
+420 604 133 108
Sledujte mě na FB

Artem Egorov Pozo-Sandoval (pob.Háje), JUDr.
Ředitel kanceláře s certifikací ARK ČR

a.egorov@chirs.cz
+420 604 133 108

belohorska@chirs.cz
+420 299 144 444

Borovskoy Alexander, Ing.
Ředitel s certifikací ARK ČR

Dělal inženýra 37 let, 24 let jsem měl asi 130 podřízených. Ted´ mne... Více

borovskoy@chirs.cz
+420 773 077 211

chirs@chirs.cz
+420 731 503 558

Fedorova Olga
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně

"Sníš-li o velkém, začni od malého. Domov, to není jen... Více

fedorova@chirs.cz
+420 775 506 673
Sledujte mě na FB

haje@chirs.cz
+420 773 077 211

Hanousková Jitka
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

hanouskova@chirs.cz
+420 608 517 995
Sledujte mě na FB

Chlupáčová Kateřina, Ing.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

Když jsem v roce 2007 začala pro CHIRŠ pracovat, byla jsem realitním oborem... Více

chlupacova@chirs.cz
+420 732 347 045
Sledujte mě na FB

Jansa Miroslav
Realitní poradce s certifikací ARK ČR

jansa@chirs.cz
+420 777 843 281

Kamýk - administrator
Office Manager

kamyk@chirs.cz
+420 608 955 042

Kapišinský Mirón
Realitní poradce

kapisinsky@chirs.cz
+420 606 560 448

Kmochová Lenka, Ing.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně

V oblasti nemovitostí  a v realitní kanceláři CHIRŠ pracuje... Více

kmochova@chirs.cz
+420 604 679 403
Sledujte mě na FB

Kolomiec Jana
Realitní poradce s certifikací ARK II. stupně

Я говорю по-русски

kolomiec@chirs.cz
+420 608 560 506

Kouba Václav, MBA
Ředitel, realitní poradce certifikovaný Ministerstvem pro místní rozvoj ČR

Ich spreche Deutsch. Více

kouba@chirs.cz
+420 724 200 900

Koubová Daniela
Realitní poradkyně, Home Staging, interiéry

Ich spreche Deutsch. 14 let pracuji v kanceláři Bělohorská se... Více

koubova@chirs.cz
+420 602 614 440

Kučerenko Galina, Ing.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR "Mám ráda práci s... Více

kucerenko@chirs.cz
+420 603 881 491
Sledujte mě na FB

Kula Petr, Mgr.
Realitní poradce s certifikací ARK II. stupně

I speak English, Ich spreche Deutsch. Chystáte-li se prodat nebo koupit nemovitost,... Více

kula@chirs.cz
+420 724 147 864

Libeň - administrátor
Office Manager

liben@chirs.cz
+420 776 008 700

Marešová Pavla, Mgr.
Koncipient spolupracující s AK JUDr.Suková, reg. číslo: 11723

ak.sukova@email.cz
+420 603 586 707

Marešová Pavla, Mgr.
Koncipient spolupracující s AK JUDr.Suková, reg. číslo: 11723

ak.sukova@email.cz
+420 603 586 707

Mudrová Veronika
Správce mobilních aplikací

mudrova@chirs.cz
+420 224 326 768
Sledujte mě na FB

Novoselova Evgeniya, Ing.
Realitní poradkyně

Víte, co znamená v mém jazyce moje příjmení? Označuje... Více

novoselova@chirs.cz
+420 777 751 745
Sledujte mě na FB

Pastýříková Irena
Ředitelka s certifikací ARK ČR

Ředitelka kanceláři s certifikací ARK ČR

pastyrikova@chirs.cz
+420 725 795 452

Pastýříková Tereza
Office manager s certifikací ARK ČR

t.pastyrikova@chirs.cz
+420 736 715 472

Pavlíková Eva, RNDr.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

Před několika lety jsem zažila výbornou spolupráci s CHIRŠ jako klient,... Více

eva.pavlikova@chirs.cz
+420 605 501 990
Sledujte mě na FB

Polidar Martin
Realitní poradce s certifikací ARK II. stupně .

Jsem realitní specialista pro Prahu 5 a 6 a západní okraj Prahy!   Od... Více

m.polidar@chirs.cz
+420 777 333 190

Polishchuk Oleh , Bc.
Realitní a Hypoteční poradce

Ve finančních službách se pohybuji od roku 2010. V roce 2015 jsem začal u...

polishchuk@chirs.cz
+420 776 008 700
Sledujte mě na FB

Rejtharová Pavlína, Ing.
Ředitelka, realitní poradce

I speak English, Ich spreche Deutsch. Prodáváte byt či dům na Praze 6? Jsem tu... Více

rejtharova@chirs.cz
+420 737 780 071

Safiullina Iuliia, Mgr.
Junior office manager

safiullina@chirs.cz
+420 773 451 509
Sledujte mě na FB

Seglová Monika
Office Manager s certifikací ARK ČR

seglova@chirs.cz
+420 776 355 544
Sledujte mě na FB

Seglová Monika (CHIRŠ RK)
office manager s certifikací ARK ČR

seglova@chirs.cz
+420 776 355 544

Shalygina Anna, Mgr.
Office manager

I speak English, Я говорю по-русски.

belohorska@chirs.cz
+420 734 154 579

Sluka Miloslav, Ing.
Realitní poradce certifikovaný Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a Asociací realitních kanceláří ČR

I speak English, Ich spreche Deutsch, Je parle français. Práce v... Více

sluka@chirs.cz
+420 777 022 290
Sledujte mě na FB

Spáčilová Marie
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR Práce mě naplňuje, protože... Více

spacilova@chirs.cz
+420 777 696 354
Sledujte mě na FB

luziny@chirs.cz
+420 251 815 902

Šolcová Renata
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně

S realitami pracuji už přes 10 let. Ve své práci se specializuji na lokalitu... Více

solcova@chirs.cz
+420 777 814 621
Sledujte mě na FB

Terenina Natalia
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

Na práci makléře mě nejvíc zajímá propojování... Více

terenina@chirs.cz
+420 608 318 946
Sledujte mě na FB

Titovová Jevgenija, Mgr.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

MOU NEJVĚTŠÍ ODMĚNOU JE SPOKOJENÝ KLIENT Jedná se o mou... Více

titovova@chirs.cz
+420 603 189 098
Sledujte mě na FB

Vasilyev Oleksandr
Realitní poradce

​vasilyev@chirs.cz
+420 772 292 188

Venušová Jana, Ing., MBA
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

venusova@chirs.cz
+420 725 844 831
Sledujte mě na FB

Wágnerová Silvia, Mgr.
Marketing manager

wagnerova@chirs.cz
+420 774 806 535

Zabirova Elena, Mgr.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

zabirova@chirs.cz
+420 733 634 934
Sledujte mě na FB

Zabirova Elena, Mgr.
Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

zabirova@chirs.cz
+420 733 634 934
Sledujte mě na FB

Zagidullina Zulfija
Realitní poradce

Я говорю по-русски. Prodáváte byt či dům v Praze? Chcete... Více

zagidullina@chirs.cz
+420 774 208 675

Zaruckaja Karina
Realitní poradkyně

zaruckaja@chirs.cz
+420 773 444 797
Sledujte mě na FB

maksymovych@chirs.cz
+420 776 008 700

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce