Návod pro nejvýhodnější postup při prodeji nemovitosti

Potřebujete peníze z prodeje Vašeho bytu co nejrychleji? Očekáváte, že dostanete za svůj byt maximálně možnou cenu?

K dosažení nejlepších výsledků při prodeji je důležité:

  • Jaký si zvolíte způsob oslovení potenciálních kupujících
  • Jak bude Vaše nemovitost působit na zájemce o koupě
  • Jaký bude postup financování kupní ceny a celé transakce

Řekněte nám podrobněji o Vaši situaci a my Vám poradíme ten nejvýhodnější postup prodeje.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vám zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu informace o tom, jaké podklady případně budeme potřebovat, abychom co nejlépe vypracovali postup prodeje a profesionálně Vám poradili. Náš realitní poradce Vás bude obratem kontaktovat.

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, případně telefonní číslo, bylo-li poskytnuto, a to za účelem poskytnutí poradenství ohledně postupu prodeje nemovitosti.

Tento souhlas uděluji na dobu poskytování uvedeného poradenství, nejdéle však na dobu 2 měsíců, resp. do doby odvolání tohoto souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.