Jak vyjednat lepší cenu a ušetřit při koupi bytu?

Jako profesionální realitní poradci známe trh s nemovitostmi a umíme kupujícím zajistit lepší kupní cenu, než by si domluvili sami.

V případě, že kupujete nemovitost od jiné realitní kanceláře nebo přímo od majitele, zastoupíme Vás při koupi nemovitosti a postaráme se o hladký průběh.

Postaráme se o právní jistotu, zbavíme Vás starostí s administrativou, a také dojednáme lepší kupní cenu.

  • dojednáme pro Vás lepší cenu
  • ověříme právní čistotu bytu
  • připravíme veškeré smlouvy
  • oběháme úřady *
* Krátký obsah služby Administrativní a právní doprovod koupě:
Zastupování zájmů kupujícího při vyjednávání s majitelem bytu o podmínkách obchodu a kupní ceně; Ověření právního stavu bytu a konzultace kupujícího k právnímu stavu nemovitosti a vhodnému postupu převodu vlastnických práv; Vypracování Rezervační smlouvy, Smlouvy o budoucí kupní smlouvě, Kupní smlouvy, Smlouvy o úschově kupní ceny, pomoc při jejích uzavření; Podání Návrhu na vklad vlastnického práva na KN a součinnost až do zápisu vlastnického práva ve prospěch kupujícího;
Vypracování daňového přiznání a jeho podání na FÚ; Organizace předání nemovitosti včetně vyplnění veškerých potřebných dokumentů a odhlášení/přihlášení komunálních služeb;
 
 

# Jak to funguje?

KROK 1: Objednáte si realitní službu: Zajištění koupě s CHIRŠ.

KROK 2: Nadále si sami vyhledáváte své bydlení.

KROK 3: Když si svou vysněnou nemovitost najdete přímo od majitele nebo u jiné realitní kanceláře nastupujeme my. Váš osobní realitní poradce vstoupí do jednání a zorganizuje všechno potřebné.

 

# Kdy je vhodné obrátit se pro konzultaci této služby?

Pokud si plánujete koupit nemovitost v horizontu 3-4 měsíců, je dobré si domluvit osobního poradce právě teď.

 

# Kolik to stojí?

Cena za tuto službu je 1% z kupní ceny nemovitosti *. Neplatí se předem. Zaplatíte ji samozřejmě až po úspěšném ukončení obchodu.

* Minimálně však 48.800,-Kč. Minimální sazba je dána velkým počtem administrativních úkonů, který nezávisí na ceně nemovitosti.

 

# Na koho se mám obrátit?

Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, projednáme případnou spolupráci a postaráme se o to, abyste si svoje nové bydlení užili bez starostí.

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k další spolupráci.Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce