Franchising CHIRŠ

Každý rok se stovky lidí pouštějí do podnikání v realitách s odhodláním nabízet ty nejlepší služby s maximální úrovní etiky.

Bohužel se však většině nedaří vyniknout z řad tisíců konkurenčních kanceláří, vybudovat dlouhodobě úspěšný byznys a dosáhnout stabilních příjmů.

Jen za posledních pár let se svět k nepoznání změnil. Moderní technologie, zcela nové způsoby komunikace, dosud nevídaná dostupnost informací... Pro samostatného podnikatele je čím dál těžší držet krok se zrychlujícím se tempem byznysu, odolávat přehnaným nárokům klientů a prosadit se ve stále agresivnějším konkurenčním prostředí.

CHIRS přináší řešení - spolupráci nezávislých podnikatelů na základě jednotných principů. Nástroje, které používáme, řeší současně rychlý a efektivní prodej nemovitostí, stabilní nábor zakázek a také výrazné posílení oproti konkurenci.

Uzavírání společných obchodů mezi jednotlivými pobočkami a agenty je naší největší konkurenční výhodou a otevírá perspektivy nepřetržitého růstu.

Kanceláře pod značkou CHIRŠ se během krátké doby stávají významným hráčem na místním realitním trhu s vysokou reputací v očích klientů.

Potřebujete-li nové impulzy pro výrazný rozvoj Vašeho podnikání, spojte se s námi pro posouzení možností spolupráce.  Společně dokážeme víc!

V CHIRŠ nejsou poplatky za franchisu. Ovšem si velmi pečlivě franchisanty vybíráme.

Jak funguje franchising CHIRŠ

Principy franchisingu CHIRŠ

Máte-li zájem o podrobnější informace o franchisingu CHIRŠ a postupu zapojení do sítě, kontaktujte násMáte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce