Franchising CHIRŠ

Každý rok se stovky lidí pouštějí do podnikání v realitách s odhodláním nabízet ty nejlepší služby s maximální úrovní etiky.

Bohužel se však většině nedaří vyniknout z řad tisíců konkurenčních kanceláří, vybudovat dlouhodobě úspěšný byznys a dosáhnout stabilních příjmů.

Jen za posledních pár let se svět k nepoznání změnil. Moderní technologie, zcela nové způsoby komunikace, dosud nevídaná dostupnost informací... Pro samostatného podnikatele je čím dál těžší držet krok se zrychlujícím se tempem byznysu, odolávat přehnaným nárokům klientů a prosadit se ve stále agresivnějším konkurenčním prostředí.

CHIRS přináší řešení - spolupráci nezávislých podnikatelů na základě jednotných principů. Nástroje, které používáme, řeší současně rychlý a efektivní prodej nemovitostí, stabilní nábor zakázek a také výrazné posílení oproti konkurenci.

Uzavírání společných obchodů mezi jednotlivými pobočkami a agenty je naší největší konkurenční výhodou a otevírá perspektivy nepřetržitého růstu.

Kanceláře pod značkou CHIRŠ se během krátké doby stávají významným hráčem na místním realitním trhu s vysokou reputací v očích klientů.

Potřebujete-li nové impulzy pro výrazný rozvoj Vašeho podnikání, spojte se s námi pro posouzení možností spolupráce.  Společně dokážeme víc!

V CHIRŠ nejsou poplatky za franchisu. Ovšem si velmi pečlivě franchisanty vybíráme.

Máte-li zájem o podrobnější informace o franchisingu CHIRŠ a postupu zapojení do sítě, kontaktujte nás

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

{{localRequestOffer}} (z celkových {{totalRequest}}) naších klientů hledají nemovitosti v nastavěné na mapě lokalitě.
Zadejte parametry Vašeho bytu či domu a okamžitě zjistěte, kolík naších klientů by o něj mělo zájem.

Najít kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Denně přidáváme do nabídky nové nemovitosti. Buďte první, kdo se o nich dozví.
Odpovídající Vaším požadavkům zašleme Vám na email.

Zadat požadavky