Prodej bytu 3+kk s předzahrádkou a třemi terasami, OV, 175 m2, ul. Butovická , Praha 5 - Jinonice
Butovická 1006
Typ nabídky: | Prodej |
---|---|
Typ nemovitosti: | Byt |
Dispozice: | 3+kk |
Plocha: | 175m2 |
Typ budovy: | Cihla |
---|---|
Typ vlastnictví: | Osobní |
Financování: | Hotovost / Hypotéka |
Cena: | 14 800 000Kč |
Cena za m2: | 84 571Kč |
Energetická náročnost budovy: | Třída B - Velmi úsporná |
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
Tento byt je součástí prestižního a uzavřeného rezidenčního komplexu Butovická 20, který se nachází v bezprostřední blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí – ideální kombinace moderního bydlení a klidného života v zeleni.
Byt se skládá z: vstupní chodby a předsíně, koupelny s vanou, toaletou, pračkou a sušičkou, samostatného WC, dvou ložnic se vstupem na předzahrádku, prostorného obývacího pokoje s moderně vybaveným kuchyňským koutem a přímým vstupem jak na terasu, tak na zahradu.
Byt je vybaven: klimatizací, podlahovým topením, videotelefonem, venkovními žaluziemi pro maximální komfort a soukromí.
Rezidenti mají k dispozici: reprezentativní lobby, krásně upravenou zahradu s automatickým zavlažováním, pergolou a grilem, posilovnu (za poplatek), kamerově střežený areál s kontrolovaným vstupem a vjezdem na čip.
Zastávka autobusu Sídliště Jinonice je v pěší vzdálenosti 2 min.
Stanice metra B (Nové Butovice nebo Jinonice) je dosažitelná do 2 minut autobusem.
Přijďte se podívat a zamilujte se do nového domova, který spojuje eleganci, komfort a výjimečné venkovní prostory v jedinečné lokalitě.
ZÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI.
Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit.
Navštivte nás osobně v OC Luka Living (2. patro), Po–Pá, 9:00–18:00.
Novoselova Jevgenija, Ing.
Víte, co znamená v mém jazyce moje příjmení?
Označuje... Více
novoselova@chirs.cz
+420 777 751 745
Podrobně o mně
Hodnocení mých klientů
Seznam mých nabídek
Seznam mých poptávek
Statistika prodeje
Podobné nabídky
Prodej bytu 4+kk, 155 m2 s lodžií, terasou, sklepem, dvěma garážovými stáními a saunou, ul. Benešova 1279/3, Praha 5 - Barrandov
Benešova 1279/3, Praha 5
REZERVOVÁNOProdej bytu 3+1, 138m2, balkon, 2x terasa, sklep a garážové stání, OV, ul. Sluneční nám. 2560/4, Praha 5 - Stodůlky
Sluneční Nám. 2560/4, Praha
Prodej bytu 4+1 s balkonem, lodžií, sklepem a garážovým stáním, OV, 178m2, ul. Klausova 1360/13b, Praha 5 - Stodůlky
Klausova 1360/13b
REZERVOVÁNO{{record.name}}
{{record.address}}
Prohlídkový den: {{record.openday}}
{{record.price}} REZERVOVÁNO NOVINKA{{similiarButtonText}} Nabídněte svou nemovitost Zjistěte cenu Vašeho bytu
Poptávající, kteří si už tuto nabídku prohlíželi (celkem: 8)
{{connectionButtonText}} Nabídněte svou nemovitost Zjistěte cenu Vašeho bytu
Prodáváte? Máme pro vás kupce!
Dostávejte nové nabídky automaticky
Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.
Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.
Napište Vám vyhovující termín prohlídky
Zde napište Váš dotaz
Vybranný termín
Tento souhlas uděluji na dobu do realizace prohlídky nemovitosti, nejdéle však na dobu 3 měsíců. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.
Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.
Tento souhlas uděluji na dobu zpracování odpovědi na můj dotaz, nejdéle však na dobu 1 měsíce. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.
Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.