Prodej bytu 2+kk s lodžií, OV, 51m2, ul. Milotická 458/14, Praha 5 - Zličín
Milotická 458/14, Praha 5 - Zličín
Prohlídkový den: 19.05.2026
16:20Obsazeno 16:40
Volno 17:00
Volno 17:20
Volno 17:40
Volno 18:00
Volno Chci jiný
termín
| Typ nabídky: | Prodej |
|---|---|
| Typ nemovitosti: | Byt |
| Dispozice: | 2+kk |
| Plocha: | 51m2 |
| Typ budovy: | Cihla |
|---|---|
| Typ vlastnictví: | Osobní |
| Financování: | Hotovost / Hypotéka |
| Cena: | 8 500 000Kč |
| Cena za m2: | 166 667Kč |
| Energetická náročnost budovy: | Třída C - Úsporná |
Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového komplexu Metropole Zličín. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (23,5 m²), ložnice (15,5 m²), koupelny (4,2 m²), komory (2,9 m²) a předsíně (4,7 m²). Obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice jsou orientovány na východ do klidného vnitrobloku. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii (5,1 m²). Koupelna je vybavena rohovou vanou, toaletou, umyvadlem a místem na pračku. V komoře je dostatek úložného prostoru, který je řešen velkou vestavěnou skříní. Podlahy v bytě jsou plovoucí, v předsíni a koupelně je dlažba, v ložnici koberec. Okna jsou plastová. Na uskladnění věcí slouží sklep na patře o velikosti 3 m². K bytu patří parkovací stání přímo v domě. Dům je situován v rezidenční čtvrti s veškerou občanskou vybaveností. V okolí najdete spoustu nákupních možností – OC Metropole Zličín, hypermarket Globus a obchodní dům IKEA. V pěší dostupnosti je základní škola i mateřská škola. Přímo u domu se nachází několik dětských hřišť. Dostupnost na metro B – Zličín je 7 minut pěší chůze. Výborné spojení na Letiště Václava Havla. ZÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce. Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit.
Najdete nás v OC Galerii Butovice v 1. patře.
Urazaneva Aisylu
Velmi ráda Vám poradím a pomohu s pronájmem či prodejem nemovitosti. Více
urazaneva@chirs.cz
+420 774 284 717