Potřebujete prodat svoji nemovitost?

Sejdeme se a prozkoumáme Vaši situaci a poradíme Vám nejlepší postup právě pro Vás.

Toto poradenství je bezplatné a nezavazuje Vás k další spolupráci.

A proč se zeptat na radu u nás?

Zaměřujeme se na budování dlouhodobých vztahů

Chceme budovat dlouhodobé vztahy s klienty. Mnoha klientům pomáháme s výměnou bydlení i v průběhů několika let. Každý klient má svého osobního realitního poradce, který mu personalizuje služby podle jeho potřeb.

 

Klient na prvním místě

Naší hlavní silnou stránkou je schopnost porozumět potřebám našich klientů. Především si uvědomujeme, že každý klient má jiné potřeby; naše služby vždy odrážejí jedinečnost našich klientů.

Pro klienty máme online klientskou zónu, kde můžou nonstop sledovat práci svého realitního poradce. Nabízíme Vám individuální, profesionální, přátelskou a zodpovědnou péči.

 

Léty ověřenou strategii

Máme k dispozici rozsáhlou sadu nástrojů a technik ověřenou tisícími uzavřených obchodů a 17 let zkušeností. Žádné dvě strategie proto nejsou stejné a stojí na důkladném pochopení potřeb našich klientů. Najdeme pro každého z Vás vždy to nejvýhodnější řešení.

 

Specializace a odbornost

Specializujeme se na prodej rezidenčních nemovitostí v Praze.

Jsme sehraný tým zkušených odborníků z oblasti realit s více než 17-letou praxí v oboru. Pravidelně se vzděláváme. Sledujeme nejnovější trendy v oboru, vybíráme z nich to nejlepší a aplikujeme je do našich služeb.

 

Hodnocení klientů:

Elena Shchaulova 
Chci poděkovat nejlepšímu specialistovi ve svém oboru Aisylu. Je velmi zodpovědná, dochvilná, skutečný profesionál, poradí si s každým úkolem. S Aisylu jsem spolupracovala na několika obchodech a vždy jsem cítila její zájem o klienta a profesionální přístup ve všech záležitostech. Doporučím ji všem svým známým! Velké poděkování chci také vyjádřit řediteli společnosti Artemovi, který mi svým lidským přístupem a profesionalitou také velmi pomohl při řešení složitých problémů. MOC DĚKUJI za vaši práci! (Nabídka nemovitosti na prodej)

Grafnetter Radan
Při prodeji nemovitosti se nás ujala Mgr. J. Titovová, její jednaní je rychlé, profesionální a velmi vstřícné. Ve velmi krátké době sehnala zájemce (kupce) a nyní vše probíhá jak slíbila. Všem mohu vřele doporučit. Grafnetter

 
Emil Ptáček 
Hodnocení klienta po prodeji bytu, Praha 5 - Stodůlky. Rád bych vyslovil veliké díky panu Egorov Pozo-Sandovalovi za vysoce profesionální práci a maximální empatii ke klientovi, kterou bych chtěl zdůraznit. Jsem rád za volbu realitní kanceláře Chirš a pokud mohu, tak bych tuto realitní kancelář velmi doporučil, neboť spolehlivost, profesionalita, vstřícnost a zodpovědnost je na maximální úrovni. Ještě jednou děkuji.

 
 

Domluvte si nezávaznou konzultaci a naši realitní poradci se Vám obratem ozvou a poradí Vám nejlepší strategii pro prodej Vaší nemovitosti.

Schůzka je nezávazná pokud se nakonec rozhodnete pro jiný směr prodeje, doporučí Vám na co nezapomenout a na co si dát při prodeji pozor.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce