Jak funguje franchising v CHIRŠ

Krátká historie společnosti

HIRSH International Inc. působí v zemích Střední a Východní Evropy od roku 2003. První pobočka CHIRŠ v České republice byla otevřena v Praze začátkem roku 2004. Tato pobočka byla řízena přímo společností a byla „pilotním projektem“, v průběhu kterého se adaptovaly metody práce a vzdělávání na české podnikatelské a právní prostředí.

Požadavky kladené na franchisanty

Přísné dodržování profesního Etického kodexu a také dodržování jediného standardu služeb je nutným kritériem pro zapojení se do síti „CHIRŠ realitní kanceláře“. CHIRŠ si své franchisanty vybírá, protože podnikatelská a profesní reputace každého z majitelů poboček CHIRŠ má vliv na úspěšnou činnost celé sítě.

Systém vzdělávání

Vzdělávání franchisantů a realitních poradců je nepřetržitý proces a zahrnuje studium marketingu, vyjednávání, předprodejní přípravy nemovitostí. Administrativní a právní vzdělávání řešíme ve spolupráci s ARK ČR. Pokročilé semináře pomáhají k rychlému startu v byznysu i nezkušeným podnikatelům. Tajemství úspěchu – spolupráce „Krok Za Krokem“ každého franchisanta s osobními konzultanty CHIRŠ.

Systém práce

Úzká specializace na lokalitu, používání efektivních marketingových nástrojů, detailně propracovaný systém řízení pobočky, náboru a podpory realitních poradců umožňují rychle se dostat na ziskovou úroveň bez zbytečných investic. Vybudování úspěšné realitní kanceláře, která uzavírá 8-12 obchodů měsíčně (obrat cca 1-1,5 mln Kč), trvá přibližně rok – rok a půl.

Výhody velké společnosti

Každá pobočka CHIRŠ je nezávislou firmou, která hospodaří a je vedená samostatně. Ovšem jediný informační systém a společná značka, pod kterou podnikají desítky menších firem, poskytují každé z nich v očích klientů a konkurence významnost a sílu velké společnosti.

Uzavírání společných obchodů a výměna zkušeností uvnitř sítě CHIRŠ jsou naší největší konkurenční výhodou.

Investice

Investice do pobočky „CHIRŠ realitní kanceláře“ zahrnují výdaje na zařízení kanceláře podle firemního designu CHIRŠ, a průběžné výdaje v prvních 6 až 8 měsících, než byznys začne vydělávat. Další vývoj byznysu a zvětšení zisku nevyžadují dodatečné finanční investice.  V CHIRŠ nejsou poplatky za franchisu.

Chráněné území

Výhradní práva na určité území zajišťují stabilitu byznysu, chrání před konkurencí a přesně určují pravidla spolupráce. Majitel kanceláře CHIRŠ má další příjmy a možnost znovu prodeje franchisy jen díky vlastnění exkluzivních práv na své území.

Naše vize

V moderním světě budování kariéry je dlouhý a složitý proces. Mnozí jsou ochotní studovat dlouhá léta, investují velké úsilí a prostředky k dosažení seberealizace a úspěchu. Bohužel se většině nedaří vybudovat kariéru, která by je uspokojovala.

Náš cíl - pomoci lidem vybudovat si v rámci společnosti CHIRŠ úspěšnou kariéru ve sféře nemovitostí – stabilní a s perspektivou růstu.

Staňte se partnerem CHIRŠ protože společně dokážeme víc!  

Kontaktujte CHIRŠ Česká republika    (franchising@chirs.cz)

 

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce