Nejbezpečnější prodej Vašeho bytu s CHIRŠ realitní kanceláře

Při prodeji nemovitosti prodávající i kupující očekávají hlavně bezpečný průběh.  V CHIRŠ realitní kanceláře zajišťujeme takový průběh pro všechny strany již od roku 2007. I přes celou řadu uzavřených obchodů, jsme vždy schopni zajistit bezpečný průběh obchodu a to u jednoduchých i u složitých případů.  

Naše realitní kancelář je certifikovaná a všichni naši certifikovaní realitní poradci jsou námi průběžně školeni. Rovněž si sami zvyšují kvalifikaci a povědomí o realitním trhu. Realitní kancelář CHIRŠ je součástí Asociace realitních kanceláří České republiky.  

Jako kancelář máme pojištění odpovědnosti a vždy dbáme na to, aby každá z poboček včetně jejich zaměstnanců dodržovala etický kodex. Všichni pracovníci jsou povinni vyhnout se všem formám chování, které mohou poškodit klienta anebo potenciálního klienta.

Certifikovaný realitní poradce vždy prověří jak stranu kupujícího, tak stranu prodávajícího, abychom mohli garantovat bezpečný průběh. Jeho povinností je mimo jiné ověřit prodávanou nemovitost a bonitu kupujícího.

Přípravu smluvních dokumentů a úschovu peněz zajišťuje náš dlouholetý zkušený advokát, který je členem advokátní komory. Úschova kupní ceny se skládá vždy na jistotní účet, kde je zajištěna její maximální finanční jistota.

V neposlední řadě o hladkém průběhu prodeje bytu můžou říci reference a zkušenosti našich klientů.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce