Nejrychlejší prodej Vašeho bytu s CHIRŠ realitní kanceláře

Jak na rychlý prodej bytu? Denně se na nás obracejí klienti se zájmem o koupi nového bydlení. Dlouhodobě s nimi zůstáváme v kontaktu, chodíme s nimi na prohlídky a pravidelně aktualizujeme jejich požadavky o koupi bytu, domu, pozemku a nebo komerčních objektů.

Zadejte parametry svého bytu, domu, pozemku nebo jiné nemovitosti a okamžitě zjistěte, kolik našich klientů z databáze zájemců o koupi by o ně mělo zájem.

Po vyhledání kupce mu svůj byt, nebo jinou nemovitost, rovnou nabídněte a prodejte svůj byt rychle! 

Takže když se na nás obrátíte s prodejem svého bytu, většinou už předem víme, kdo právě takový byt hledá. Váš byt mu nabídneme a tak ho prodáme za dobrou cenu.

Podrobnější informace o tom jak prodat byt s CHIRŠ.

Nabídněte svoji nemovitost. Obratem se s Vámi spojíme a poradíme Vám nejvohdnější postup prodeje ve Vaší situaci.

Profesionální realitní agenti prodávají nemovitosti výhodněji, než prodejci bez profesionálního konsultanta, přičemž rozdíl prodejních cen je násobně vyšší, než odměna profesionálního prodejce a proces prodeje je pro majitele jednodušší a spolehlivější.

Podrobnější rozhovor o tom, jakým způsobem dosahujeme výrazně lepších výsledku, než prodejci bez zkušeností zabere 30 až 80 min. Veškeré konsultace jsou nezávazné a zdarma.

Pro sjednání konsultační schůzky vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ RK Franchise s.r.o. se sídlem Přeučilova 2695/4, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČO: 07957645, (dále jen „CHIRŠ RK Franchise s.r.o.“) jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ RK Franchise s.r.o., jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce