Nabídka práce v realitní kanceláři – Realitní poradce (volná místa)

Školení realitních agentů CHIRŠ – „Kariéra v nemovitostech“ v Praze.

Záleží jen na Vás, zda začnete stoupat k vyšší úrovni osobního rozvoje a rozvinete tak svou tvůrčí osobnost na cestě stát se špičkovým Realitním poradcem.   

         

Úspěšný realitní makléř je především úspěšným obchodníkem, a to díky dokonalým znalostem psychologie, marketingu, sociologie, stavebnictví, práva, …

Základem našeho školení je vysvětlení samotného poslání – smyslu existence – profese zprostředkovatele.

Na školení Vám dále vysvětlíme, jak trh s nemovitostmi funguje, jeho nejdůležitější zákonitosti.

Jak obecně funguje podnikání, na kterém je pak založen systém práce realitního agenta CHIRŠ.

Jak se stát úspěšným realitním makléřem. Seznámíme Vás s činnostmi v realitní kanceláři a náplní práce realitního makléře.

Školení je určeno vám, kteří přemýšlíte o nové kariéře či samostatném podnikání. Je přínosem i pro zkušené realitní makléře, kteří ho svými poznatky z praxe mohou obohatit. Je zajímavé i pro lidi, kteří se o trh zajímají – laiky – či pro drobné investory.

Můžeme Vám slíbit, že Vám řekneme a ukážeme úplně všechno, co sami víme a odpovíme vám na každý, i ten nejvšetečnější, dotaz.

Účast na školení je ZDARMA, je však nutná předchozí rezervace místa. Vzhledem k jejich omezenému počtu si vyhrazujeme právo upřednostnit klienty a realitní agenty spolupracující s CHIRŠ.

Nejbližší termíny školení: 

Momentálně nemáme stanovený termín školení. 

V případě zájmu o školení nás kontaktujte.

 

          Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce