Výhodný prodej Vašeho bytu s CHIRŠ realitní kanceláře.

Ukážeme Vám 3 tipy, jak prodat byt výhodně

Co to vlastně znamená prodat byt výhodně. Znamená to prodat nad tržní hodnotu, nebo prodat ho win-win pro všechny zúčastněné strany?

Image by Drazen Zigic on Freepik

1. Nastavení prodejní ceny nemovitosti

Při prodeji bytu je důležité nejenom stanovit správnou cenu bytu, ale také najít toho správného kupce, který je ochoten stanovenou cenu zaplatit.

V praxi často slýcháváme, že například přízemní byty, by měli být levnější než ostatní. My i přes to víme, že jsou zájemci o koupi bytu, kteří zrovna takový byt vyhledávají (rodiny s dětmi, lidé s domácími mazlíčky, či omezeným pohybem).

Tyto skupiny zájemců o koupi bytu jsou připraveni za něj i připlatit! A podobně to funguje i s jinými byty… prodávají se levněji, jen pro to, že nebyly nabídnuty správnému kupci.

 

TIP: Pomůžeme Vám nastavit prodejní cenu správně. Vypracování odhadu je zdarma a nezavazuje Váš k další spolupráci.

Chci odhad ceny nemovitosti

 

2. Nalezení správného kupujícího

Je důležité oslovit s nabídkou Vašeho bytu právě ty zájemce, kteří hledají přesně, či něco podobného ve Vaší ulici, Vašem patře, Vaším směrem oken apod...

Realitní agent denně přichází do kontaktu se zájemci o koupi nemovitosti a pomáhá lidem najít jejich vysněné bydlení. Proto realitní agent většinou už předem vím, kdo právě takový byt jako je ten Váš hledá. Váš byt mu nabídne a tak ho prodá za dobrou cenu.

 

3. Výběr profesionálního realitního makléře

Profesionální realitní agenti prodávají nemovitosti výhodněji, než prodejci bez profesionálního konsultanta, přičemž rozdíl prodejních cen je násobně vyšší, než odměna profesionálního prodejce a proces prodeje je pro majitele jednodušší a spolehlivější.

Pokud máte pocit, že prodej bez realitní kanceláře je výhodnější než s ní, můžete si domluvit bezplatnou konzultaci s našim realitním poradcem a ten Vám poradí ten nejvýhodnější postup šitý na míru Vaší situaci. Podrobnější rozhovor o tom, jakým způsobem dosahujeme výrazně lepších výsledku, než prodejci bez zkušeností zabere 30 až 80 min. Veškeré konsultace jsou nezávazné a zdarma.

 

Pro sjednání konsultační schůzky vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce