Výhodný prodej Vašeho bytu s CHIRŠ realitní kanceláře.

 

 

Určení tržní ceny bytu

Při prodeji bytu je důležité nejenom stanovit správnou cenu bytu, ale také najít toho správného kupce, který je ochoten stanovenou cenu zaplatit.

V praxi často slýcháváme, že například přízemní byty, by měli být levnější než ostatní. My i přes to víme, že jsou zájemci o koupi bytu, kteří zrovna takový byt vyhledávají (rodiny s dětmi, lidé s domácími mazlíčky, či omezeným pohybem). 

Tyto skupiny zájemců o koupi bytu jsou připraveni za něj i připlatit! A podobně to funguje i s jinými byty… prodávají se levněji, jen pro to, že nebyly nabídnuty správnému kupci. 

Nalezení správného kupujícího

Svěřte nám prodej svého bytu a my oslovíme s nabídkou Vašeho bytu právě ty zájemce, kteří hledají přesně, či něco podobného ve Vaší ulici, Vašem patře, Vaším směrem oken apod...

Takže když se na nás obrátíte s prodejem svého bytu, většinou už předem víme, kdo právě takový byt hledá. Váš byt mu nabídneme a tak ho prodáme za dobrou cenu. 

Vypočítejte tržní cenu Vašeho bytu nebo si přečtěte jak prodat byt s CHIRŠ.

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu (kalkulačka průměrné ceny bytu v Praze)

Výběr profesionálního realitního makléře

Profesionální realitní agenti prodávají nemovitosti výhodněji, než prodejci bez profesionálního konsultanta, přičemž rozdíl prodejních cen je násobně vyšší, než odměna profesionálního prodejce a proces prodeje je pro majitele jednodušší a spolehlivější.

Podrobnější rozhovor o tom, jakým způsobem dosahujeme výrazně lepších výsledku, než prodejci bez zkušeností zabere 30 až 80 min. Veškeré konsultace jsou nezávazné a zdarma.

Pro sjednání konsultační schůzky vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ RK Franchise s.r.o. se sídlem Přeučilova 2695/4, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČO: 07957645, (dále jen „CHIRŠ RK Franchise s.r.o.“) jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ RK Franchise s.r.o., jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce

Hledáte dobrého realitního makléře? Přečtěte si článek o tom jak jednoduše poznat jestli je realitní makléř dobrý nebo ne.