Váš odhad ceny nemovitosti

 

Orientační cena Vaší nemovitosti

 

Na koneční cenu může mít vliv několik faktorů

  • přesný stav nemovitosti
  • blízké okolí
  • orientace oken
  • a mnoho dalších

Přesný odhad Vám připraví náš profesionální odhadce na základě podrobnějších informací o Vaší nemovitosti.

Tento podrobný odhad je také zdarma bez žádných skrytých závazků.

Vypracování odhadu Vás nezavazuje k žádné další spolupráci.

Pokud to bude možné, odhad ceny Vám poskytneme již při telefonickém rozhovoru. V některých případech je nutné osobní setkání a prohlédnutí si nemovitosti osobně našim specialistou.

Po vyplnění formuláře níže Vás bude náš specialista obratem kontaktovat, nejpozději do 24h.

 

m2 (celé číslo bez mezer)CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce