Pracovní nabídky v CHIRŠ

Vítejte!

Zde najdete aktuální nabídku pracovních míst v CHIRŠ.

Neváhejte a připojte se k nám!

 

Realitní agent/ka

Chcete mít svobodu se rozhodovat, jak moc a kdy chcete pracovat?

  • Pokud je Vaše odpověď „ANO“ pak je pro Vás možná ta správná cesta práce v realitách. Pokud si nejste jistí, není to vůbec problém.
  • Nemáte žádné zkušenosti s prací v realitách? Ideální stav. Vše Vás naučíme a budete mít maximální administrativní, marketingovou i obchodní podporu. U nás nikdo není na vše sám.
  • Přijďte k nám na úvodní školení, kde Vám zodpovíme veškeré dotazy a přiblížíme co taková práce realitního poradce obnáší.
  • Zjistíte základní informace a dostanete příležitost popovídat si s kolegy, kteří v naší kanceláři pracují i více než 10 let.
  • Úvodní školení je rozděleno na dvě části, probíhá v naší kanceláři na Praze 13 a je zcela ZDARMA a NEZÁVAZNÉ.

 

Více informací o práci realitního agenta najdete na tomto odkazu:

https://www.chirs.cz/informace/kariera

 

Zajímá Vás  více podrobností nebo byste se na něco rádi zeptali? Vyplňte formulář a my se Vám ozveme. 

 Máte dotazy? Kontaktujte nás!


CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce