Zpět na přehled poradců

Ing. Chlupáčová Kateřina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II.stupně
(48)
Zpět na přehled poradců

Ing. Chlupáčová Kateřina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II.stupně

Když jsem v roce 2007 začala pro CHIRŠ pracovat, byla jsem realitním oborem zcela nepolíbena. Do kanceláře jsem jezdila s dvouletým synem na kočárku, s obavami, že to nezvládnu a touhou zvládnout to.

Za tu dobu jsem nasbírala mnoho zkušenosti, a to nejen díky úspěšně prodaným nemovitostem, ale i neúspěchům, které se mi nevyhnuly. Byla krizová období, kdy jsem toho všeho chtěla nechat, kdy se nedařilo... Nenechala, zvládla jsem to, v CHIRŠ RK pracuji do teď a jsem za to ráda a hrdá.  

Dnes si dokážu poradit i s těmi nejzákeřnějšími případy; s prodejem problémových nemovitostí - exekuce, věcná břemena, zástavní práva, problematická spoluvlastnictví nebo jinými složitými zápisy v Katastru.

Vím, že prodej bytu či rodinného domu bývá často citlivou životní událostí. Snažím se proto vždy vžít do Vaší situace. Pomáhám svým klientům najít shodu při složitých osobních vztazích. Spolupracuji s majiteli, kteří jsou citově zatížení na svou nemovitost i s těmi, pro které jsou důležitá pouze fakta a výsledky. Zastupuji klienty, žijící trvale mimo Českou republiku i mimo Evropu.

Koupě nemovitosti jsou emoce, emoce a zase emoce na straně kupujícího. A to i u velmi neemotivního člověka. Jsem profesionál a umím tyto emoce číst, rozklíčovat a nadále s nimi pracovat ve prospěch oboustranně výhodného obchodu.

Ráda Vám pomohu při prodeji domu, bytu, pozemku, chaty nebo komerčního objektu. Se svými klienty spolupracuji na základě velmi těsného partnerského, obchodního a především lidského vztahu. Zavolejte mi!

 

Pobočka
Realitní kancelář Stodůlky NB

Adresa
Radlická 520/117, 158 00, Praha 5, Galerie Butovice, 1.patro  

Kontaktujte mě
chlupacova@chirs.cz
+420 224 326 768
Sledujte mě na FB

Poslat dotaz

Recenze od našich klientů (48)

Celkové hodnocení (4.9)
Znalost místního prostředí (4.9)
Odbornost (4.9)
Vstřícnost (5)
Vyjednávací schopnosti (4.9)
Přidat novou recenzi

Recenze

Mariia & Igor Pitsur 27.09.2022
Rádi bychom paní Chlupáčové poděkovali za její kvalitní služby týkající se odborné pomoci při nákupu bydlení a její milý osobní přístup, dokonalou připravenost na jednání a včasně dodané veškeré potřebné informace. Jelikož nejsme občané ČR, při koupi bydlení vyvstalo mnoho nuancí, na které paní Chlupáčová ihned zareagovala a urychleně našla řešení. Je patřičné, že realitní makléřka má ráda svoji práci a věnuje se jí na 100%, a to i ve svém volném čase. Tímto všem doporučujeme služeb paní Chlupáčové využít a můžeme potvrdit, že nebudete litovat! Ještě jednou děkujeme paní Chlupáčové!
Anna Kubištová 25.07.2022
Se službami paní Ing. Chlupáčové jsme byli i v minulosti moc spokojeni a proto jsme se na ni obrátili nyní znovu. Je to velká profesionálka, která zařídí sama vše tak, aby nemovitost byla řádně připravena k prodeji. Děkujeme ji za ochotu, vstřícnost a spolehlivost a rádi ji doporučíme i dalším klientům. (Nabídka nemovitosti na prodej)
Mila Murasova 29.03.2022
Nejdrive snad zminka o tom, ze moji nemovitost jsem musela prodat ze zdravotnich duvodu, s tezkym srdcem. Je tak obtizne rozloucit se s domem, pudou a prateli. Dnes je tedy jiz prodano - a ja si velmi vazim nanejvys citliveho a profesionalniho pristupu pani ing. Kateriny Chlupacove, jiz od prvniho jednani. Pocit jistoty a duvery a vedomi, ze se v celem slozitem procesu mohu na pani Chlupacovou plne spolehnout, a to i pri reseni ne tak dulezitych vedlejsich zalezitosti - ktere vyplyvaji take ze skutecnosti,ze ziji mimo uzemi Ceske republiky - me naplnuji hlubokou vdecnosti a spokojenosti. A zustavam v ucte k tak vyborne odvedene praci
Lenka Bělohlavová 08.02.2022
„Pani Chlupáčová je profesionálka ve všech ohledech. Ještě jsem se nesetkala s někým tak ochotným jako je ona. Prodej proběhl bez jakéhokoliv problému, o všem jsem byla řádně poučena. Co jsem nevěděla mi vysvětlila do podrobna. Její profesionální přístup ve mě zanechal pozitivní názor na práci realitních makléřů. Ačkoliv jsem musela při hledání vhodného poradce vyměnit dva, tak jak se říká : do třetice všeho dobrého “, tak to vyšlo nad má očekávání a ze mě je spokojený zákazník. Pokud budu v budoucnu prodávat byt, tak jedině s paní Kateřinou Chlupáčovou, je opravdu nejlepší. Děkuji.”
Aida Kartal 07.02.2022
Koupě proběhla rychle a v pořádku ,mají profesionální přistup.Paní Ing.Chlupačová moc děkuji za její ochotu i profesionální přistup. Všechno proběhlo v pořádku , pro mně to bylo bez jediné starostí. Všem vřele doporučují
{{review.name}} {{review.timeCreated}}
{{review.comment}}
{{reviewsButtonText}} Přidat novou recenzi

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme

Velmi si vážíme si Vašeho názoru na naši práci. Vaše hodnocení pomůžete správně zvolit realitního poradce dalším klientům.

Napište prosím Vaši recenzi
Vyplňte prosím Vaše jméno
Vyplňte prosím Váš telefon
Vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu
Znalost místního prostředí
Odbornost
Vstřícnost
Vyjednávací schopnosti
Vyplňte prosím hodnocení

Musíte potvrdit, že nejste robot.

Odeslat

Mé nabídky

Prodej RD 6kk, OV 250m2, Čísovice 239

Čisovice (Středočeský kraj) Čísovice 239

REZERVOVÁNO

{{record.name}}

{{record.address}}

Prohlídkový den: {{record.openday}}

{{record.price}} REZERVOVÁNO NOVINKA

{{offerButtonText}}Uzavřené obchody


Hledáte bydlení?

Napište mi o svých požadavcích
Odpovídající nabídky nových nemovitostí Vám zašleme na email přednostně.

Poslat požadavky

Mé poptávky

{{requestButtonText}}


Prodáváte?

Nabídněte svoji nemovitost mým poptávajícím

Poslat nabídku

Mnou zrealizované případy za poslední období

z toho činily:
Prodeje: 82% Pronájmy: 18%

Další objekty byly prodané již před delší dobou.

Zajímá Vás, za kolik by se mohla prodat Vaše nemovitost?

Popište mi Váš byt či dům. Obratem Vám dám vědět, kolik našich klientů by o něj mělo zájem a za jakou cenu by jej koupili.

Poslat zpravu

Zde napište Vaši zprávu pro mě


Vložte prosím Váš dotaz


Vložte prosím jméno


Vložte prosím e-mailovou adresu


Vložte prosím Váš telefon

Potvrďte prosím, že nejste robot.

Dotaz byl odeslán