Zpět na přehled poradců

Ing. Chlupáčová Kateřina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II.stupně
(33)
Zpět na přehled poradců

Ing. Chlupáčová Kateřina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II.stupně

Když jsem v roce 2007 začala pro CHIRŠ pracovat, byla jsem realitním oborem zcela nepolíbena. Do kanceláře jsem jezdila s dvouletým synem na kočárku, s obavami, že to nezvládnu a touhou zvládnout to.

Za tu dobu jsem nasbírala mnoho zkušenosti, a to nejen díky úspěšně prodaným nemovitostem, ale i neúspěchům, které se mi nevyhnuly. Byla krizová období, kdy jsem toho všeho chtěla nechat, kdy se nedařilo... Nenechala, zvládla jsem to, v CHIRŠ RK pracuji do teď a jsem za to ráda a hrdá.  

Dnes si dokážu poradit i s těmi nejzákeřnějšími případy; s prodejem problémových nemovitostí - exekuce, věcná břemena, zástavní práva, problematická spoluvlastnictví nebo jinými složitými zápisy v Katastru.

Vím, že prodej bytu či rodinného domu bývá často citlivou životní událostí. Snažím se proto vždy vžít do Vaší situace. Pomáhám svým klientům najít shodu při složitých osobních vztazích. Spolupracuji s majiteli, kteří jsou citově zatížení na svou nemovitost i s těmi, pro které jsou důležitá pouze fakta a výsledky. Zastupuji klienty, žijící trvale mimo Českou republiku i mimo Evropu.

Koupě nemovitosti jsou emoce, emoce a zase emoce na straně kupujícího. A to i u velmi neemotivního člověka. Jsem profesionál a umím tyto emoce číst, rozklíčovat a nadále s nimi pracovat ve prospěch oboustranně výhodného obchodu.

Ráda Vám pomohu při prodeji domu, bytu, pozemku, chaty nebo komerčního objektu. Se svými klienty spolupracuji na základě velmi těsného partnerského, obchodního a především lidského vztahu. Zavolejte mi!

 

Pobočka
Realitní kancelář Stodůlky NB

Adresa
OC Galerie Butovice, Radlická 520/117, 158 00, Praha 5

Kontaktujte mě
chlupacova@chirs.cz
+420 732 347 045
Sledujte mě na FB

Poslat dotaz

Recenze od našich klientů (33)

Celkové hodnocení (4.9)
Znalost místního prostředí (4.9)
Odbornost (5)
Vstřícnost (4.9)
Vyjednávací schopnosti (4.9)
Přidat novou recenzi

Recenze

Josef Bezděka 29.02.2020
Spolupracuji s ing. Chlupáčovou několik let a vždy mne udiví její nasazení, profesionalita, znalost regionu a trpělivost s jakou se věnuje požadavkům klientů.(Poptávka nemovitosti na prodej)
Misterková M. 13.11.2019
paní ing.Chlupáčovou jsme si vybrali mezi mnoha tvářemi real.makléřů RK Chirš a byla to správná volba.Jistě jsou i ostatní makléři schopní profesionálové,ale jak už to bývá i v jiných profesích,vždy se najde někdo,jenž vyčnívá nad ostatními.Paní ing.Chlupáčová je člověk na svém místě,své práci rozumí a vykonává ji na110%.Je velmi srdečná a vstřícná,mnohokrát jednala nad rámec své pracovní náplně a pomohla v situacích,které byly pro nás ( prodávající v Praze a žijící mimo Prahu) těžko řešitelné.Postarala se o vše od A až do Z, ulehčila nám od mnoha problémů a ušetřila mnoho starostí a nervů:) Na začátku byly obavy z prodeje nemovitosti přes RK ale dnes víme,že to byla ta nejlepší možná volba.Jsme nadmíru spokojeni a za to vděčíme právě paní ing.Chlupáčové.Tímto ji přejem mnoho spokojených klientů a také štěstí a zdraví v osobním životě.
Karel Sázel 23.08.2019
Na Ing. Chlupáčovou jsme se obrátili při prodeji bytu na základě doporučení. Bylo to to nejlepší, co jsme si mohli přát. Perfektní jednání, znalost veškeré problematiky a schopnost vše vysvětlit a zařídit. Jednání velmi přívětivé, domácké, neustálá informovanost o situaci. Konzultace o každém postupném kroku a hledání nejlepší varianty byli automatickým přístupem. Můžeme doporučit každému zájemci o prodej nemovitosti (a myslím že o cokoliv spojeného s nemovitostmi).(poptávka na koupi nemovitosti)
Magdalena Rosinová 05.06.2019
S p. Ing. Chlupáčovou máme ty nejlepší zkušenosti. Oceňujeme její orientaci v oboru, znalost trhu, profesionalitu, ochotu vše vysvětlit a poradit, vstřícnost a komunikativnost. Vřele doporučuji.(Prodej nemovitosti)
Urbanová 21.05.2019
Spolupráci s ing. Chlupáčovou jsme navázali na základě doporučení. Její profesionální přístup nás nesklamal v žádném ohledu. Navíc, v průběhu celé transakce projevovala lidský přístup, okamžitě reagovala na dotazy a na základě znalostí obchodu s realitami a legislatívy poskytla perfektní vysvětlení. Spolupráci s ing.Chlupáčovou vřele doporučuji.(Prodej nemovitosti)
{{review.name}} {{review.timeCreated}}
{{review.comment}}
{{reviewsButtonText}} Přidat novou recenzi

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme

Velmi si vážíme si Vašeho názoru na naši práci. Vaše hodnocení pomůžete správně zvolit realitního poradce dalším klientům.

Napište prosím Vaši recenzi
Vyplňte prosím Vaše jméno
Vyplňte prosím Váš telefon
Vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu
Znalost místního prostředí
Odbornost
Vstřícnost
Vyjednávací schopnosti
Vyplňte prosím hodnocení
Odeslat

Mé nabídky


Hledáte bydlení?

Napište mi o svých požadavcích
Odpovídající nabídky nových nemovitostí Vám zašleme na email přednostně.

Poslat požadavky

Mé poptávky

{{requestButtonText}}


Prodáváte?

Nabídněte svoji nemovitost mým poptávajícím

Poslat nabídku

Mnou zrealizované případy za poslední období

z toho činily:
Prodeje: 85% Pronájmy: 15%

Další objekty byly prodané již před delší dobou.

Zajímá Vás, za kolik by se mohla prodat Vaše nemovitost?

Popište mi Váš byt či dům. Obratem Vám dám vědět, kolik našich klientů by o něj mělo zájem a za jakou cenu by jej koupili.

Poslat zpravu

Zde napište Vaši zprávu pro mě


Vložte prosím Váš dotaz


Vložte prosím jméno


Vložte prosím e-mailovou adresu


Vložte prosím Váš telefon

Dotaz byl odeslán