Zpět na přehled poradců

Ing. Kučerenko Galina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně
(44)
Zpět na přehled poradců

Ing. Kučerenko Galina

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR II. stupně

Realitní poradkyně s certifikací ARK ČR

 

Do České republiky jsem se přestěhovala v roce 2002 za mým manželem, který zde již několik let žil.

Začala jsem hledat profesní uplatnění. Shodou okolností jsem narazila na prezentaci společnosti CHIRŠ.

Prezentace mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla stát se realitní poradkyní CHIRŠ.

 

… a pracuji zde již 15 let 

 

Během těchto let jsem potkala velmi mnoho klientů, kterým jsem pomohla s řešením jejich životní situace – prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost. 

Spokojenost klientů je a vždy pro mě byla na prvním místě, a i z tohoto důvodu se ke mně v průběhu let klienti vrací znovu a znovu. S některými z nich se dodnes přátelíme.

Profese realitní makléřky mě i po patnácti letech stále baví a naplňuje. Je to pestrá a dynamická práce, při které potkávám mnoho inspirativních lidí.

Vždy když vidím spokojeného klienta, kterému jsem pomohla změnit bydliště, najít novou adresu svého života, vím, že jinou práci už  dělat nechci.

S manželem žiji stále na Praze 13, takže tuto lokalitu a celou Prahu velmi důvěrně znám. Ovšem pracovně se pohybuji po celé Praze. 

Jsem velká milovnice koček, mám dvě děti a už i dvě vnoučata.

 

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Neváhejte se na mě obrátit. Ráda se s Vámi spojím a nezávazně pohovořím o tom, jak bych Vám mohla pomoci. A možná se stanete mým dalším spokojeným klientem ?

 

Těším se na setkání.

Pobočka
Realitní kancelář Stodůlky NB

Adresa
Radlická 520/117, 158 00, Praha 5, Galerie Butovice, 1.patro  

Kontaktujte mě
kucerenko@chirs.cz
+420 224 326 768
Sledujte mě na FB

Poslat dotaz

Recenze od našich klientů (44)

Celkové hodnocení (4.8)
Znalost místního prostředí (4.8)
Odbornost (4.8)
Vstřícnost (4.8)
Vyjednávací schopnosti (4.7)
Přidat novou recenzi

Recenze

Elena Pospelova 13.02.2023
Выражаем глубокую признательность нашему персональному риэлтору Кучеренко Галине за высокий профессионализм в решении огромного количества вопросов, связанных с продажей нашей недвижимости в городе Прага. Галина прошла вместе с нами весь путь от начала сделки до ее успешного завершения, сопровождая и поддерживая нас, окружив заботой и вниманием, буквально став членом нашей семьи. Хочется отметить глубокое знание рынка недвижимости, аналитический склад ума, пунктуальность и надежность. Если Галина стала Вашим риэлтором, Вы можете быть уверены в том, что вопрос будет решен максимально качественно и оперативно. Еще раз от всей души сердечно благодарим Галину и желаем ей успешных сделок и благодарных клиентов! С уважением, Елена Поспелова и Николай Туманов. Vyjadřujeme hlubokou vděčnost naší osobní realitní makléřce Galině Kučerenko za její vysokou profesionalitu při řešení velkého množství záležitostí souvisejících s prodejem naší nemovitosti v Praze. Galina s námi šla celou cestu od začátku obchodu až po jeho úspěšné dokončení, doprovázela nás a podporovala nás, obklopila nás péčí a pozorností, doslova se stala členem naší rodiny. Rádi bychom poznamenali hlubokou znalost realitního trhu, analytické myšlení, dochvilnost a spolehlivost. Pokud se Galina stala vaší realitní makléřkou, můžete si být jisti, že prodej bude vyřešen co nejrychleji a nejefektivněji. Ještě jednou upřímně děkujeme Galině a přejeme jí úspěšné obchody a vděčné zákazníky! S pozdravem, Elena Pospelová a Nikolaj Tumanov (prodej nemovitosti)
Aleš Vícha 07.07.2022
S paní Galinou Kučerenko spolupracuji již několik let při nákupu bytu a následně pronájmu dalšího bytu. Vždy k mé nejlepší spokojenosti.Děkuji za profesionální přístup, ale také příjemnou atmosféru. Mohu ji jen doporučit.
Peter K. 09.09.2021
Dobrý den, touto cestou bych Vám velmi rád sdělil, že jsem nadmíru spokojen s Vaší zaměstnankyní Ing. Galinou Kučerenko, která v rámci vysokého nasazení a nesmírné vpomoci bezchybně zajistila vše potřebné k hladkému zprostředkování prodeje mého bytu. Je usměvavá a korektní, má zcela profesionální a lidský přístup k zákazníkům. Velká pochvala také za mne. Mockrát Vám děkuji rovněž proto, že tato zaměstnankyně je zcela jistě značným přínosem i pro Vaši společnost. S pozdravem Prodej bytu v ul. Rudolfa Holeky, Praha 9
Ing. Martin Sláma 30.08.2021
S paní Galinou Kučerenko spolupracuji již několik let při nákupu a následně pronájmu bytů v lokalitě Stodůlek. Mohu ji doporučit.
Igor Štirba 20.04.2021
Dobrý den, dekuji za pomoc. Všechno proběhlo rychle a příjemně. S pozdravem, Ing. Igor Štirba (Nabídka nemovitosti k pronájmu)
{{review.name}} {{review.timeCreated}}
{{review.comment}}
{{reviewsButtonText}} Přidat novou recenzi

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme

Velmi si vážíme si Vašeho názoru na naši práci. Vaše hodnocení pomůžete správně zvolit realitního poradce dalším klientům.

Napište prosím Vaši recenzi
Vyplňte prosím Vaše jméno
Vyplňte prosím Váš telefon
Vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu
Znalost místního prostředí
Odbornost
Vstřícnost
Vyjednávací schopnosti
Vyplňte prosím hodnocení

Musíte potvrdit, že nejste robot.

Odeslat

Mé nabídky

{{record.name}}

{{record.address}}

Prohlídkový den: {{record.openday}}

{{record.price}} REZERVOVÁNO NOVINKA

{{offerButtonText}}Uzavřené obchody


Hledáte bydlení?

Napište mi o svých požadavcích
Odpovídající nabídky nových nemovitostí Vám zašleme na email přednostně.

Poslat požadavky

Mé poptávky

{{requestButtonText}}


Prodáváte?

Nabídněte svoji nemovitost mým poptávajícím

Poslat nabídku

Mnou zrealizované případy za poslední období

z toho činily:
Prodeje: 40% Pronájmy: 60%

Další objekty byly prodané již před delší dobou.

Zajímá Vás, za kolik by se mohla prodat Vaše nemovitost?

Popište mi Váš byt či dům. Obratem Vám dám vědět, kolik našich klientů by o něj mělo zájem a za jakou cenu by jej koupili.

Poslat zpravu

Zde napište Vaši zprávu pro mě


Vložte prosím Váš dotaz


Vložte prosím jméno


Vložte prosím e-mailovou adresu


Vložte prosím Váš telefon

Potvrďte prosím, že nejste robot.

Dotaz byl odeslán