Prodej bytu 3+kk s lodžií a sklepem, OV, 74m2, Ovčí hájek 2173/44, Praha 5 - Stodůlky
Ovčí hájek 2173/44, Praha 5 - Stodůlky
Typ nabídky: | Prodej |
---|---|
Typ nemovitosti: | Byt |
Dispozice: | 3+kk |
Plocha: | 74m2 |
Typ budovy: | Panel |
---|---|
Typ vlastnictví: | Osobní |
Financování: | Hotovost / Hypotéka |
Cena: | 8 700 000Kč |
Cena za m2: | 117 568Kč |
Energetická náročnost budovy: | Třída C - Úsporná |
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
Bytová jednotka 2173/1 s nestandardní dispozicí se nachází v 1.NP panelového bytového domu po rekonstrukci, v ulici Ovčí hájek č.p. 2165 orientační číslo 44, je orientována JV-SZ s výhledem do zeleně.
Dispozice bytu:
Obývací pokoj 23,12 m² je spojený s kuchyňskou částí 6,00 m² a navazuje také na vstup prostorné lodžie 6,96 m². Zabudovaná kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, el. troubou, digestoří a myčkou nádobí. Koupelna a WC 3,77 m². Pokoj 1 má plochu 10,15 m², pokoj 2 má plochu 9,70 m² a komora 3,70 m². Místnosti jsou přístupné z předsíně 14,78 m².
K bytu přísluší sklepní kóje 3 m² umístěná v 1.NP domu.
Světlý atypický byt je ve velmi dobrém stavu, okna bytu jsou orientována na JV, JZ a SZ s výhledem do zeleně a okolní nízké zástavby.
Vstup do bytu je zajištěn novými bezpečnostními dveřmi s a bezpečnostní mříží na oknech. Byt je po rekonstrukci ve velmi dobrém stavu k nastěhování a užívání, nebo jako vhodná investiční příležitost.
Bytový dům byl postaven a kolaudován do provozu 15.7.1991. Nyní je ve správě SVJ Ovčí hájek 2165-2173, byl postupně rekonstruován a je dobře udržován. Z důvodu tepelných úspor proběhly rozsáhlé úpravy objektu, výměna oken, zasklení lodžií, fasáda i střecha objektu jsou zatepleny. V domě je prostorný výtah, nové bezp. klíčem zabezpečené vstupy domu z obou stran a další úpravy.
Objekt je dle PENB zařazen do třídy C – úsporný.
Měsíční předpis záloh SVJ na náklady za služby s užíváním bytu činí 3 380 Kč. Příspěvek do fondu oprav 1 988 Kč.
Výhody bytu:
- Žádaná lokalita s velmi dobrým dopravní spojením, Metro B a stanice autobusů MHD v docházkové vzdálenosti
- V blízkosti jsou Obchodní centrum Galerie Butovice, poliklinika, lékárna, restaurace a další nabídka obchodu a služeb
- V těsné blízkosti je mateřská a základní škola
- Nedaleko je známá zelená oblast odpočinku a klidu Přírodní rezervace Prokopské údolí
Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit.
Najdete nás v OC Galerii Butovice v 1. patře.
Podobné nabídky
Prodej bytu 3+kk s lodžií, OV, 85 m2, ul. Nušlova 2298/61, Praha 5 - Stodůlky
Nušlova 2298/61
8 400 000Kč REZERVOVÁNOProdej bytu 3+kk, OV, 73m, ul. Přecechtělova 2404/25, Praha 5 - Stodůlky
Přecechtělova 2404, Praha
REZERVOVÁNO{{record.name}}
{{record.address}}
Prohlídkový den: {{record.openday}}
{{record.price}} REZERVOVÁNO NOVINKA{{similiarButtonText}} Nabídněte svou nemovitost Zjistěte cenu Vašeho bytu
Poptávající, kteří si už tuto nabídku prohlíželi (celkem: 42)
{{connectionButtonText}} Nabídněte svou nemovitost Zjistěte cenu Vašeho bytu
Prodáváte? Máme pro vás kupce!
Dostávejte nové nabídky automaticky
Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.
Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.
Napište Vám vyhovující termín prohlídky
Zde napište Váš dotaz
Vybranný termín
Tento souhlas uděluji na dobu do realizace prohlídky nemovitosti, nejdéle však na dobu 3 měsíců. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.
Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.
Tento souhlas uděluji na dobu zpracování odpovědi na můj dotaz, nejdéle však na dobu 1 měsíce. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.
Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.