Prodej Vašeho bytu bez starostí s CHIRŠ realitní kanceláře.

Postaráme se za Vás o celý proces prodeje Vaší nemovitosti. Na prvním místě jsou potřeby našich klientů. Starosti s prodejem nemovitosti nechte na nás.

Prodej bytu (či jiné nemovitosti) a převod vlastnických práv obnáší rozsáhlou agendu. Je zapotřebí komunikovat s úřady, bankovními a úvěrovými institucemi, jednat s právníky a finančními poradci, vypracovat odhady, posudky, vyřizovat náležitosti s katastrálním úřadem… vypracování smluv, zajištění úschovy peněz, pojištění.

O všechny starosti spojené s prodejem bytu se osobně postará Váš realitní poradce. Poskytneme Vám servis od A do Z, od focení až po stěhování.

Vyberte si svého realitního poradce, který se postará o celý průběh prodeje Vašeho bytu či jiné nemovitosti, a který bude osobně zodpovědný za jeho hladký průběh.

TIP: Přečtěte si článek o tom jak jednoduše poznat jestli je realitní makléř dobrý nebo ne.

 

Pokud nevíte co obnáší proces prodeje nemovitosti anebo práce realitního poradce. Podívejte se jak probíhá proces prodeje s CHIRŠ.

Profesionální realitní agenti prodávají nemovitosti výhodněji, než prodejci bez profesionálního konzultanta, přičemž rozdíl prodejních cen je násobně vyšší, než odměna profesionálního prodejce a proces prodeje je pro majitele jednodušší a spolehlivější.

 

Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, projednáme případnou spolupráci a postaráme se o to, abyste si svoje nové bydlení užili bez starostí. Odeslání formuláře Vás nezavazuje k další spolupráci.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ realitní kanceláře jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce